Neler Yeni

Drop Plus'ta Bugün Bulduğum Ve Bir İhtimal "Kronik" Olabilecek Sorun !!

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
bir kişi daha söylemişti bunu kulaklık mikrofonu çıkıkken karşıya ses gidiyor diyordu
Yok yok o trolldü konuştuğum ses gidiyordu falan diyordu ses kaydi at demistik atmamisti

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Son düzenleme:

Serhann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Serhan Günal
Ben de drop plus kullanıcısıyım. Kulaklığı aralığın sonu gibi garantiye göndermiştim. Mikrofon takılıyken ses karşıya sekiyordu bende yüksek sesle bir şey dinlerken. Şuan kulaklık garantiden geldi fakat ses sekme durumu hala devam ediyor. Kulaklığın sol arkasındaki mute tuşuna bassam da kulaklıktan ses sekiyor ''yine''. Sizde böyle bir problem var mı ? Yoksa benim bilgisayarımdan kaynaklı bir problem mi ? Ya da yenisini gönderdik diyip tekrar eskisini mi göndermişler :D ?
okey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ArdaM var mı hocam o sorun ??

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Ben de drop plus kullanıcısıyım. Kulaklığı aralığın sonu gibi garantiye göndermiştim. Mikrofon takılıyken ses karşıya sekiyordu bende yüksek sesle bir şey dinlerken. Şuan kulaklık garantiden geldi fakat ses sekme durumu hala devam ediyor. Kulaklığın sol arkasındaki mute tuşuna bassam da kulaklıktan ses sekiyor ''yine''. Sizde böyle bir problem var mı ? Yoksa benim bilgisayarımdan kaynaklı bir problem mi ? Ya da yenisini gönderdik diyip tekrar eskisini mi göndermişler :D ?
Çok yüksek seste yapabilir ama ses kartından kapatınca nasıl devam ediyor onu anlamadım :D

Trijuro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Efe Bayrak
Müsait isen deneyebiliriz

Serhann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru