Neler Yeni

Dualsense vs XBOX Gamepad

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
PC için hangisi daha iyi olur? Fiyat olarak sıkıntı yok.

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
Eğer gamepad bir gamepad e alışkanlığın yok ise xbox gamepadi kesinlikle çok daha ergonomik ve rahat ben yerinde olsam xbox un yeni gamepadini beklerim hem haptic tarzı bir şey eklemişler hem kronik hataları varmış ufak onları düzeltmişler hem daha estetik duruyor base coloru

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer gamepad bir gamepad e alışkanlığın yok ise xbox gamepadi kesinlikle çok daha ergonomik ve rahat ben yerinde olsam xbox un yeni gamepadini beklerim hem haptic tarzı bir şey eklemişler hem kronik hataları varmış ufak onları düzeltmişler hem daha estetik duruyor base coloru
Ne zaman geleceği belli mi yeni kolun?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,081
İsim
Mert Can Ergün
9.Nesil xbox gamepad al

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Haptic feedback ve adaptive triggers almaya değecek kadar iyi mi? Ben PS5 hariç tüm PS konsollarını kullandım.
Onların ne olduğunu bilmiyorum. Ama PC'de kullanacaksın. Tam uyumluluk için Xbox şart. DS için ekstra uyumluluk ayarları yapman lazım diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
Onların ne olduğunu bilmiyorum. Ama PC'de kullanacaksın. Tam uyumluluk için Xbox şart. DS için ekstra uyumluluk ayarları yapman lazım diye biliyorum.
Ben emülatör üzerinden Zelda serisinide oynamak istiyorum. Xbox'ta sanırım jiroskop desteği yok. Bunun yazılımsal bir çözümü var mı?

Top Bottom