Neler Yeni

DualShock 4 v2 Amazon

efayi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Efe Erdoğan
arkadaşlar 2022 ekim ayında amazondan dualshock 4 aldım kutudan garanti belgesi çıkmadı kullanım klavuzu var sadece şuan kolda tetik takılı kalma arızası var servise götürsem kutuya, kullanım klavuzuna, faturaya rağmen garanti belgesi olmadığı için reddederlermi

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Nedox Bey
arkadaşlar 2022 ekim ayında amazondan dualshock 4 aldım kutudan garanti belgesi çıkmadı kullanım klavuzu var sadece şuan kolda tetik takılı kalma arızası var servise götürsem kutuya, kullanım klavuzuna, faturaya rağmen garanti belgesi olmadığı için reddederlermi
hocam galiba garantisi seri nosundan bakılıyor ama emin değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

efayi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Efe Erdoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam burada hesap açıp ürünü kaydettirmeye çalışın
hiçbir şekilde bişey olmuyor seri numarası model adı bildiğiniz tepki dahi vermiyor herşeyi denedim sabahtan beri

hiçbir şekilde bişey olmuyor seri numarası model adı bildiğiniz tepki dahi vermiyor herşeyi denedim sabahtan beri
seri numarasının son 6 hanesini girince ufak bir reaksiyon aldım şimdide sisteme kayıtlı bir cihaz değil diyor

kırmızışarapp

80+ Silver
Kaç paraya aldınız ? Çakma olma olasılığı var mı ?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
Ahmet Sevinç

seri numarasının son 6 hanesini girince ufak bir reaksiyon aldım şimdide sisteme kayıtlı bir cihaz değil diyor
Hocam çakma olma olasılığı var bende v2 aldım bir kaç ayda bozuldu

efayi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Efe Erdoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç paraya aldınız ? Çakma olma olasılığı var mı ?
2022 ekimde amazondan Sony euroasia garantili diye aldım 998₺ para verdim sanmıyorum çakma olsun ama ayrı bir garanti belgesi çıkmaması ilginç

Hocam çakma olma olasılığı var bende v2 aldım bir kaç ayda

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
Ahmet Sevinç
2022 ekimde amazondan Sony euroasia garantili diye aldım 998₺ para verdim sanmıyorum çakma olsun ama ayrı bir garanti belgesi çıkmaması ilginç

Hocam o halde çakma olma olasılığı yok zaten çakma olsa 60k yorum gelmez

efayi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Efe Erdoğan
Hocam o halde çakma olma olasılığı yok zaten çakma olsa 60k yorum gelmez
yok değilmiş hocam zaten ben cevabı buldum teknosaya gidip alandan da çıkmamış garanti belgesi olmuyomuş aksesuarlarda ps in kendini almayınca

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Bende orijinal DualShock V2'ye sahibim bana da verilmedi garanti belgesi. Yunanistandan almıştım 49 euro'ya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
918,624
Üyeler
142,441
Son üye
Sinan7994