Neler Yeni

Dünya'nın Sonu Geliyor!

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Tayfun Yılmaz
Geçen sene de Şubat ayında dünyaya meteor düşmesi bekleniyordu. Webtekno bu gerçeküstü haberi kimden aldı acaba?
Düşme ihtimali olan meteor hep oluyor ama kesin çarpıcak diye bir şey denmiyor.NASA bu meteor asteroidleri hep inceliyor ve çarpma ihtimali yüksek olanları teğet geçerken görebiliyoruz.

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Tayfun Yılmaz
Güneş fırtınaları arkadaşın dediği gibi de hep oluyor.2025'te her 100 yılda bir olan güneş fırtınası olucak ve bu tüm teknolojik aletleri bozucak ve buna karşı hazır değil dünya.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Geçen sene de Şubat ayında dünyaya meteor düşmesi bekleniyordu. Webtekno bu gerçeküstü haberi kimden aldı acaba?
Olayın doğruluk payı var her 100 senede birdi galiba. Ama kesin tarih yok tu ortada webtekno saolsun ilki gerçekleştirdi.

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet emre börekçi

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
çıtırdan cami hocasıyla iletişime geçelim

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Olayın doğruluk payı var her 100 senede birdi galiba. Ama kesin tarih yok tu ortada webtekno saolsun ilki gerçekleştirdi.
İş NASA'ya binince inanmıyorum desem sanırım "enayi" damgası yerim galiba ama bu adamlar daha dünyadaki şeyleri bile okyanusdaki olayları anca bulurken bunun ihtimalini normal bir söylenti olarak düşünüyorum.
Daha adamlar uzaya, aya adam gönderilmesinde bile kolpa söylerken ciddi anlamda bu haberi görünce gülesim geldi.

Shimaida

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
galip
İş NASA'ya binince inanmıyorum desem sanırım "enayi" damgası yerim galiba ama bu adamlar daha dünyadaki şeyleri bile okyanusdaki olayları anca bulurken bunun ihtimalini normal bir söylenti olarak düşünüyorum.
Daha adamlar uzaya, aya adam gönderilmesinde bile kolpa söylerken ciddi anlamda bu haberi görünce gülesim geldi.
her yıl en az 4-5 defa dünyaya meteor düşecek haberini ortaya döküyorlar. 20 yıldan beri de devam etmek de. Herhalde gelenek oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,251
Üyeler
140,620
Son üye
zazaza121
Top Bottom