Neler Yeni

Öneri Düşük Boyutlu Oyun Önerisi

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,543
İsim
Fatih
cod 2 cod 4 cod 6 NFS carbon FM serisinden herhangi bi oyun cok sarar 16 ya da 15ti sanırım indirebilirsin MB warband, boyutlarını bilmiyorum hocam arastirmanizi rica edeceğim..

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,579
İsim
MehmedVII

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun...
Ben de şuanlık düşük sistemle idare ediyorum.

Ravenfield, Gta san, LFS, Mount&Blade Warband, Undertale, Amogus, Minecraft, Unturned...

hocam oyun önerim yok ama bnde bir şey sormak istiyorum bu yazılan oyunları nereden indiriyorsunuz ve virüs tehlikesi var mı ?

• Beğen

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Limbo 500mb filandı herhalde

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,579
İsim
MehmedVII
hocam oyun önerim yok ama bnde bir şey sormak istiyorum bu yazılan oyunları nereden indiriyorsunuz ve virüs tehlikesi var mı ?
Bazılarını mecburen korsan. Şu durumda oyuna para yatıramam. Hesaplarımdaki çoğu oyunu da oynadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Limbo 500mb filandı herhalde
Inside çok sevmiştim 2,5d gibi bir tarzı vardı ama öyle değildi. Limbo full 2d ve simsiyah o yüzden pek çekemedi iyi midir?

Bazılarını mecburen korsan. Şu durumda oyuna para yatıramam. Hesaplarımdaki çoğu oyunu da oynadım
hocam mecburen korsan zaten çünkü çok eski oyunları steam da bulamıyoruz bazen. korsan olarak nereden indiriyorsunuz ve virüsten nasıl korunuyorsunuz acaba ? paramla alabilecek olsam alıcam ama bazı oyunları bulamıyorum

• Beğen

TİTAN.

80+ Platinum
Depremden dolayı şu an evimizde değil başka bir yerdeyiz ve burada internet yok. Bazen halamlara vs gidiyoruz orada internet var. Düşük boyutlu en fazla 5gb olacak şekilde pek sistem istemeyen oyun lazım çok sıkılıyorum çünkü. Şu anda PC'de olanlar:
Turmoil
NFS Most Wanted 2005 Redux (bir kısmı indi)
Call of Duty Modern Warfare 3 (önceden indi)
Dead Cells
Serious Sam 2
Minecraft
moonlighter var crysis 3 var

• Beğen
Ben 1 saat filan oynadım vay anasını avradını diyip durdum zekam yetmedi bulmacalara yanda gameplay açık oynadım 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun indir vip güzel
hocam çok soru sordum ama bir de direkt indirip kurmam yeter mi crackelemem mi gerekiyor, cracklemeyi bilmiyorum da ona göre önce öğrenip sonra indireyim

• Beğen

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
hocam çok soru sordum ama bir de direkt indirip kurmam yeter mi crackelemem mi gerekiyor, cracklemeyi bilmiyorum da ona göre önce öğrenip sonra indireyim
Dediğin şeyi bilmiyorum benim laptop boş olduğu için ben kafama göre indiriyorum virüs yesemde umrumda olmaz program kullanmıyorum rardan çıkarıyorum exeyi calıştirıyorum bitiyor pes 13 ve limboyu ordan indirdim mesela.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
tam pes13e bakarken yazmanız manidar oldu hocam :D tamamdır teşekkür ederim
Sistemim çok kötüyse pes 13 de 2 kişiliğe girdiğinde oyundan atıyor kit server at duzelir 10 defa indirdim sildim sonra YouTube yazmak aklıma geldi ve çözdüm 😃

Top Bottom