Neler Yeni

Düşük ve en yüksek ayarlar farketmeksizin sürekli aynı fps

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert
arkadaşlar sistemi yeni aldım ama her oyunda en düşük ve en yüksek ayarlar farketmeksizin sürekli aynı fps değerlerini alıyorum. ne yapmam gerekiyor? sürücler dahil her şey güncel aldığımdan beri bu sıkıntıyı yaşıyorum hevesim kursağımda kaldı resmen..

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ali
arkadaşlar sistemi yeni aldım ama her oyunda en düşük ve en yüksek ayarlar farketmeksizin sürekli aynı fps değerlerini alıyorum. ne yapmam gerekiyor? sürücler dahil her şey güncel aldığımdan beri bu sıkıntıyı yaşıyorum hevesim kursağımda kaldı resmen..
benim bildiğime göre , şimdi senin işlemcin ya da ekran kartınla ilgili bu bahsettiğim ikisinden biri tam emin değilim ama doğru diye biliyorum 5-6 kişi öyle dedi senin işlemcin veya ekran kartı güçlü (ki bu bahsettiğin şey genelde cs valo gibi oyunlarda olur ) düşük ayarda açtın senin işlemci ya da ekran kartın %20 sini kullanıyor diyelim sen ayarları ultraya çektin bu sefer %80 ini kullanıyor bu değer %100 olmadan düşmez mesela güçsüz olur orta ayarlarda %100 ünü kullanır o zaman düşürünce pc rahatlar ve fps yükselir .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,187
Üyeler
153,512
Son üye
yigitbolukbasi
Top Bottom