Neler Yeni

🔥İndirim Dune Part 2 Apple Tv'de 19TL

xTURANN

80+ Bronze
Dune Filminin önce ki serileri varsa onları izlemek daha mantıklı olabilir.
1'i "bu ne acaba bi bakıyım" diye girip izledim internetten. Çok bir şey anlamadım. Hikayeye hakim oldum ama. 2'yi izlemeyenler, 1'den başlasın tabii ki ama daha öncesi de varsa onlara da bakmak lazım.
Hatta kitap > 1 > 2 daha iyi olabilir.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Muhammet Kürkçü
Dune Filminin önce ki serileri varsa onları izlemek daha mantıklı olabilir.
1'i "bu ne acaba bi bakıyım" diye girip izledim internetten. Çok bir şey anlamadım. Hikayeye hakim oldum ama. 2'yi izlemeyenler, 1'den başlasın tabii ki ama daha öncesi de varsa onlara da bakmak lazım.
Hatta kitap > 1 > 2 daha iyi olabilir.
Bu arada okuma şansınız varsa ilk kitabı okuyup filmi izlemek tamamen ayrı bir deneyim gerçekten.

Arif

80+ Bronze
Film salonundan 100 liraya bilet almak daha mantıklı. 29/07/2024 tarihine kadar beklenmez.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Muhammet Kürkçü
Bugün sinemada filmi izledim ve kesinlikle bayıldım. Kitapları okuyan biri olarak tabii ki kitaptan eksik şeyler vardı ama bu yapılabilecek en iyi işti bence. Filmi kesinlikle sinemada izlenmesi taraftarıyım çünkü o müziklerin şiddeti ile birleşen sahneler resmen içinize işliyor ve tüyleriniz dikeliyor. Tabi bunlar benim deneyimlerim. Gideceğiniz sinema vasatın altı olmadığı sürece zevk alırsınız filmden.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Bugün sinemada filmi izledim ve kesinlikle bayıldım. Kitapları okuyan biri olarak tabii ki kitaptan eksik şeyler vardı ama bu yapılabilecek en iyi işti bence. Filmi kesinlikle sinemada izlenmesi taraftarıyım çünkü o müziklerin şiddeti ile birleşen sahneler resmen içinize işliyor ve tüyleriniz dikeliyor. Tabi bunlar benim deneyimlerim. Gideceğiniz sinema vasatın altı olmadığı sürece zevk alırsınız filmden.
Katılıyorum.İmex ile izledim kesinlikle sinemada izlenmeli

ZerothLaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cumali Aydin
Hocam biraz önce bende filmden çıktım kitabı da okumuş biri olarak fikirlenirize katılıyorum kesinlikle muhteşem bir iş olmuş. Yüzüklerin Efendisi’nden sonraki en iyi uyarlama olabilir. Izlemeyi düşünen arkadaşlar için birkaç önerim sinemada izlenilmesi ayrıca filmlerden aldığınız zevki arttırmak isterseniz önce kitabı bitirmeniz daha iyi olur yoksa bazı noktalar havada kalabilir sizin için. Kitabı okursanız filmden alacağınız keyifte kesinlikle artacaktır.

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Umut Şener
Tekrar yazayım para temmuzda kesilecekse zam riskiyle birlikte büyük miktarlar kesilebilir o yüzden önermiyorum ön siparişi çünkü fatura kesmiyor

ChristianSerratos

80+ Bronze
Zendaya boktan oyunculuğuna katlanıp bu filmi izleye bileceğimi sanmıyorum izleyenleri tebrik ederim

Top Bottom