Neler Yeni

Düşmanımın kızına aşık olmak

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Aramızda kan davası var , eskiden birbirlerini öldürüyorlar mış 2 yıl önce de eyüp(düşman) kalp krizinden öldü ,öldü diye amcamı sıkıstırmıslardı.Amcam traktörle eve gelirken eyüp ün kardeşiyle karşı karşıyalarmış,eyüp ün kardeşi amcama
zorla silahıni elletmeye çalışıyormuş tabi alkollü şekilde,ilçede kizını gordüm o ne ama afet gibi,görür görmez aşik oldum,taktik verin beyler kaçırsam mı gerçi kız istiyor mu
Kış da başlıyor tore nomıs intuqam dizisi çıkar bundan

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,550
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
bak bıde kavga çıkacak kara murata donusuceksın "sevgılıme dokunamazsınız ulennnn" dıyeceksın oldu bı fılm ağa en kötü 4 seri gelir

Mesut Yılmaz

80+ Bronze
Kardesim susurluga gel adımı ver onlar destek çıkacaklar sana bu dava'da.

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Aramızda kan davası var , eskiden birbirlerini öldürüyorlar mış 2 yıl önce de eyüp(düşman) kalp krizinden öldü ,öldü diye amcamı sıkıstırmıslardı.Amcam traktörle eve gelirken eyüp ün kardeşiyle karşı karşıyalarmış,eyüp ün kardeşi amcama
zorla silahıni elletmeye çalışıyormuş tabi alkollü şekilde,ilçede kizını gordüm o ne ama afet gibi,görür görmez aşik oldum,taktik verin beyler kaçırsam mı gerçi kız istiyor mu
Kanka adres ver top tüfek toolayıp gelelim

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Eagle
Çok güzel kanal 7 filmi çeker hocam anılarınızı vlog çekip kanal 7 ye atın sdada

Top Bottom