Neler Yeni

Duzenlendi

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
Ne zaman iptal ettin siparişi ?

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Sipariş vermiştim verdikten sonra iptal ettim daha ucuz bir yerden buldum diye sipariş verdiğim gün iptal ettim adamlar parayı vermiyo şaka gibi yav bidaha asla alışveriş filan yapmam burdan
Parayı mı yedi!!!!!!!!!!!! Şaka bir yana gün içinde yapılır para iadesi.

etnetalw

80+ Bronze
Sipariş vermiştim verdikten sonra iptal ettim daha ucuz bir yerden buldum diye sipariş verdiğim gün iptal ettim adamlar parayı vermiyo şaka gibi yav bidaha asla alışveriş filan yapmam burdan
Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

Sozleşme gibi maddeleri okuyup şekilde mi iptal talep ettin?

MESSİx

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Parayı mı yedi!!!!!!!!!!!! Şaka bir yana gün içinde yapılır para iadesi.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

Sozleşme gibi maddeleri okuyup şekilde mi iade taelp ettin?
İade etmedim iptal ettim elime ulaşmadan

Son düzenleme:

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
umut şahin
knkm sen iptal edene kadar adamlar kestikleri faturayı iptal ediyorlar falan bankaya ödeme emri verene kadar baya süre geçiyor max bir iki güne iade edilir paran öyle iptal etiim parayı alayımn yok

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
umut şahin
knkm sen iptal edene kadar adamlar kestikleri faturayı iptal ediyorlar falan bankaya ödeme emri verene kadar baya süre geçiyor max bir iki güne iade edilir paran öyle iptal etiim parayı alayımn yok
en az 5 iş günü sonra iade edilir

Top Bottom