Neler Yeni

Öneri Dying Light 2 Tekrar Oynanır mı?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,621
İsim
MehmedVII
Oyunu save silindiği için tekrar başlayıp bir 80 saat daha oynayıp bitirmiştim kışın. Toplam oyunu 170 saat civarı oynadım. Tekrar oynarsam Bloody Ties oynamayı da düşünüyorum bedava verildi herkese. Yeni Tower güncellemesi oyuna ne kadar yenilik getirdi? Önceki oyunu da 80saat oynamıştım ve silahlar çok kötüydü. Güncelleme ile 2. oyuna da gelmiş.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
OYNANIR.
Hele 1 2 dene de arkadaşın varsa tadından yenmez :D 3 defa da oynanır o vakit :ROFLMAO:

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,621
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
OYNANIR.
Hele 1 2 dene de arkadaşın varsa tadından yenmez :D 3 defa da oynanır o vakit :ROFLMAO:
Hiç New game + oynadın mı? New game + oynarsan eşyalar, para, yetenek, seviye vs kalıyor mu? Hayatımda hiçbir oyunun New game +ını oynamadığım için bu konuda cahilim.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Hiç New game + oynadın mı? New game + oynarsan eşyalar, para, yetenek, seviye vs kalıyor mu? Hayatımda hiçbir oyunun New game +ını oynamadığım için bu konuda cahilim.
Baştan başlıyorsun hatırladığım kadarıyla, sıfırdan.

• Beğen

Palo DAYI

80+ Gold
Baştan başlıyorsun hatırladığım kadarıyla, sıfırdan.
Yanlis bilmiyosam eşyaların kalıyor para ws de kalıyor ama baştan başlıyorsun zaten oyun hikayesi bitince bunu uyarı ekranında detaylı olarak acikliyor

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,621
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk çıktığında oyunu sömürmüştüm ama doyamadım hala kesinlikle ikinci kere oynanır
Valla ben zaten 2. oynayışı yaptım. Geçen sene temmuz sonu 80 saatlik save silinmişti oyunun sonunu da görememiştim 3 ay sonra sıfırdan başlayıp 80 saatte bitirdim. Geri başlarsam hikaye baştan oynar mıyım bilmiyorum ama Bloody Ties oynayabilirim

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Valla ben zaten 2. oynayışı yaptım. Geçen sene temmuz sonu 80 saatlik save silinmişti oyunun sonunu da görememiştim 3 ay sonra sıfırdan başlayıp 80 saatte bitirdim. Geri başlarsam hikaye baştan oynar mıyım bilmiyorum ama Bloody Ties oynayabilirim
Detroid oynamadiysan tavsiye ederim.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,621
İsim
MehmedVII