Neler Yeni

EA FC 2024 vs Hogwarts Legacy vs Jedi Survivor

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
Epic üzerinden bu üç oyundan birini almayı düşünüyorum. Daha önce hiç futbol oyunu oynamadım ama Enis Kirazoğlu'nun kariyer videolarını izleyince hoşuma gitti yani eğer alırsam sadece kariyer modu için alacağım çünkü Online ile aram yok. Yada Hogwarts Legacy ve Jedi Survivor ikilisinden birini tercih edicem. Hangisini tavsiye edersiniz?

ChristianSerratos

80+ Silver
Daha önce fifa oynamadıysan alma sırf kariyer için o para verilmez Hogwarts ve Jedi güzel oyunlar hangi seriye hayransan onu almanı tavsiye ederim

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,055
İsim
Oğuz
Harry Potter hayranı olarak Hogwarts'ı 40 saat civarında bitirdim ama çok sönük kalan bir oyun.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce fifa oynamadıysan alma sırf kariyer için o para verilmez Hogwarts ve Jedi güzel oyunlar hangi seriye hayransan onu almanı tavsiye ederim
Gamepass'den fifa 23 oynadım 2 saat kadar çok hoşuma gitti ona rağmen alınmaz mı? Ayrıca parası bence çok değil. Star Wars ve Hogwarts ların da hiç birine hayran değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harry Potter hayranı olarak Hogwarts'ı 40 saat civarında bitirdim ama çok sönük kalan bir oyun.
Ben hayranı değilim. Oynanışı falan nası? Hikaye akıyor mu?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,055
İsim
Oğuz
Ben hayranı değilim. Oynanışı falan nası? Hikaye akıyor mu?
Hikaye berbat akmıyor. Oynanış türüne benzer oyun yok, farklı olduğu için sarıyor bazı noktalarda fakat mükemmel his denilecek kadar da bir oynanış yok elbette. Yine de denenmesi gerektiğini düşünüyorum fakat para varsa.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
Hikaye berbat akmıyor. Oynanış türüne benzer oyun yok, farklı olduğu için sarıyor bazı noktalarda fakat mükemmel his denilecek kadar da bir oynanış yok elbette. Yine de denenmesi gerektiğini düşünüyorum fakat para varsa.
Alan Wake 2 aldım yanına da bu üç oyunadan birini düşünüyorum ama kararsız kaldım.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,750
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Epic üzerinden bu üç oyundan birini almayı düşünüyorum. Daha önce hiç futbol oyunu oynamadım ama Enis Kirazoğlu'nun kariyer videolarını izleyince hoşuma gitti yani eğer alırsam sadece kariyer modu için alacağım çünkü Online ile aram yok. Yada Hogwarts Legacy ve Jedi Survivor ikilisinden birini tercih edicem. Hangisini tavsiye edersiniz?
Star wars hayranı değilsen jedi survivordan bir şey anlamazsın (bunun nedeni ise bir hikayeye göre gittiğinden hepsi birbiriyle bağlantılı denilebilir) ayrıca bundan önce diğer oyunlarında bazılarını oynaman gerekir elemeni öneririm hogwarts legacy sönük kalan hikayesi akmayan bir oyun ve fifayada o kadar para verilmez ultimate team oynarken kanser kariyer kasarken fıtık olursun ve eskisi gibi zevki yok söyleyeyim

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
Star wars hayranı değilsen jedi survivordan bir şey anlamazsın (bunun nedeni ise bir hikayeye göre gittiğinden hepsi birbiriyle bağlantılı denilebilir) ayrıca bundan önce diğer oyunlarında bazılarını oynaman gerekir elemeni öneririm hogwarts legacy sönük kalan hikayesi akmayan bir oyun ve fifayada o kadar para verilmez ultimate team oynarken kanser kariyer kasarken fıtık olursun ve eskisi gibi zevki yok söyleyeyim
Peki ne önerirsiniz?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,055
İsim
Oğuz
Alan Wake 2 aldım yanına da bu üç oyunadan birini düşünüyorum ama kararsız kaldım.
Oynamadığın başka oyun yok mu?
Elden Ring (kesinlikle)
Uncharted
Baldur's Gate 3
God of War
Lies of P de gayet güzel
Resident Evil 4 alabilirsin, almadıysan diğer serilerini oyna önce.
Assassin's Creed serileri de indirime. Valhalla, Odyssey, Origins bakabilirsin.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
Hocam kütüphanenizde ne eksik şuanda ona göre kendi sevdiğiniz tarza göre birşeyler alın
Hocam kütüphanemde neredeyse olmayan oyun yok sorun o. Triple A oyun arıyorum almadığım ama bulamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oynamadığın başka oyun yok mu?
Elden Ring (kesinlikle)
Uncharted
Baldur's Gate 3
God of War
Lies of P de gayet güzel
Resident Evil 4 alabilirsin, almadıysan diğer serilerini oyna önce.
Assassin's Creed serileri de indirime. Valhalla, Odyssey, Origins bakabilirsin.
Bunların hepsini oynadım hocam.

Top Bottom