Neler Yeni

EA FC 2024 vs Hogwarts Legacy vs Jedi Survivor

Spock

80+
Fifa seviyorsan hiç düşünmeden yapıştır, Jedi Survivor'ın yüzüne bakılmaz, Hogwarts Legacy harry potter hayranı olmamama rağmen oynadım çok keyif aldım.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Arif
Fifa seviyorsan hiç düşünmeden yapıştır, Jedi Survivor'ın yüzüne bakılmaz, Hogwarts Legacy harry potter hayranı olmamama rağmen oynadım çok keyif aldım.
Eğer okuduysanız yazdım zaten daha önce hiç futbol oyunu oynamadım diye. Hogwarts şu an daha yakın hissettiriyor kendine ama EA de merak etmiyor değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Elmeryy Hocam ben EA FC almaya karar verdim şimdi oyunu öğrenmek için neler yapmam gerek ilk önce. Direk kariyer ile mi başlayayım yoksa bu dediğiniz Ultimate team'e mi girişeyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Eğer okuduysanız yazdım zaten daha önce hiç futbol oyunu oynamadım diye. Hogwarts şu an daha yakın hissettiriyor kendine ama EA de merak etmiyor değilim.

@Elmeryy Hocam ben EA FC almaya karar verdim şimdi oyunu öğrenmek için neler yapmam gerek ilk önce. Direk kariyer ile mi başlayayım yoksa bu dediğiniz Ultimate team'e mi girişeyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
hocam ultimate teamde tek başına yapılan görevleri ve squad battles görevlerini yapın alışın sonra ultimate teamde gerçek oyuncularla oynamak için division rivals oynayabilirsiniz tabi takımınızı biraz kasınca çünki şu an herkesin kadrosu sizden iyi olacak
çok oyunculu ultimate team dışında klasmanda oynayabilirsiniz normal bir takım seçerek oynuyorsunuz (bayern, city, united vs.)
oyunu öğrenmek için bunları yapın ama tabi kariyer size kalmış onu canınız ne zaman isterse oynayabilirsiniz
hocam bu arada kol var mıydı sizde

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Arif
hocam ultimate teamde tek başına yapılan görevleri ve squad battles görevlerini yapın alışın sonra ultimate teamde gerçek oyuncularla oynamak için division rivals oynayabilirsiniz tabi takımınızı biraz kasınca çünki şu an herkesin kadrosu sizden iyi olacak
çok oyunculu ultimate team dışında klasmanda oynayabilirsiniz normal bir takım seçerek oynuyorsunuz (bayern, city, united vs.)
oyunu öğrenmek için bunları yapın ama tabi kariyer size kalmış onu canınız ne zaman isterse oynayabilirsiniz
hocam bu arada kol var mıydı sizde
evet hocam kol var.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

bir de fifa 23 te vardı bu herhalde 24te de vardır oyuncu kariyeri açarsanız oyuncu gelişimi için çok güzel antremanlar yapabiliyorsunuz hem karakterinizi kasarsanız hem de özellikle frikik çalışmak için mükemmel

evet hocam kol var.
o zaman her türlü keyif alacağını düşünüyorum bir de vs atacak arkadaşın varsa tadından yenmez

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Arif
bir de fifa 23 te vardı bu herhalde 24te de vardır oyuncu kariyeri açarsanız oyuncu gelişimi için çok güzel antremanlar yapabiliyorsunuz hem karakterinizi kasarsanız hem de özellikle frikik çalışmak için mükemmel
O zaman ilk önce kariyer ile başlıyayım ultimate sonra girerim.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Berk
Epic üzerinden bu üç oyundan birini almayı düşünüyorum. Daha önce hiç futbol oyunu oynamadım ama Enis Kirazoğlu'nun kariyer videolarını izleyince hoşuma gitti yani eğer alırsam sadece kariyer modu için alacağım çünkü Online ile aram yok. Yada Hogwarts Legacy ve Jedi Survivor ikilisinden birini tercih edicem. Hangisini tavsiye edersiniz?
fifa artık kendini yenilemeli.. bu sebepten online oynamıyorsan kariyer falan için eski sürümleri oynayabilirsin. hepsi aynı oyun zaten. şahsen ben yeni gelecek olan UFL yi bekliyorum. hogwarts oynadım açıkcası çok tatmin etmedi. jedi surv. gayet sürükleyici güzel ilerleyen bir oyun oldu. jedi derdim ben

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Arif
fifa artık kendini yenilemeli.. bu sebepten online oynamıyorsan kariyer falan için eski sürümleri oynayabilirsin. hepsi aynı oyun zaten. şahsen ben yeni gelecek olan UFL yi bekliyorum. hogwarts oynadım açıkcası çok tatmin etmedi. jedi surv. gayet sürükleyici güzel ilerleyen bir oyun oldu. jedi derdim ben
Hocam EA FC dışındaki diğer fifalarda Türkçe dil desteği yok. Biraz baktım bunda kariyer modunda'da farklı şeyler eklenmiş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,232
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom