Neler Yeni

EA FC 2024 vs Hogwarts Legacy vs Jedi Survivor

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Alışmakta zorlanır mıyım bu oyuna? Daha önce hiç oynamadım çünkü. Ayrıca 60hz monitör olması oyun zevkini falan düşür mü?
genelde fifalar ilk çıktığında daha zor oluyor takım toplaması mesela şuan 23 te toplamak çok kolay alışırsın da ben 2 haftada alıştım daha önce hiç fifa oynamamama rağmen ama sakın para yatırmaya başlayıp bağımlısı olma
gözün alışıksa 60hz sorun olacağını düşünmüyorum

YazılımKafa

80+ Silver
Epic üzerinden bu üç oyundan birini almayı düşünüyorum. Daha önce hiç futbol oyunu oynamadım ama Enis Kirazoğlu'nun kariyer videolarını izleyince hoşuma gitti yani eğer alırsam sadece kariyer modu için alacağım çünkü Online ile aram yok. Yada Hogwarts Legacy ve Jedi Survivor ikilisinden birini tercih edicem. Hangisini tavsiye edersiniz?
Futbol oyunu alacaksan 24 değil fifa 23 ü al. 24 te ultimate team de falan kadın erkek karışık. Çok saçma . 23 iyidir. Diğer ikisi arasından da bence jedi survivor. Ya da Harry Potter hayranıysan onu al bide jedi fallen order al. O oyun Jedi Survivor ın bir önceki oyunu, eski falan değil. Gayet güzel grafikleri var

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
genelde fifalar ilk çıktığında daha zor oluyor takım toplaması mesela şuan 23 te toplamak çok kolay alışırsın da ben 2 haftada alıştım daha önce hiç fifa oynamamama rağmen ama sakın para yatırmaya başlayıp bağımlısı olma
gözün alışıksa 60hz sorun olacağını düşünmüyorum
Evet gözüm alışkın onda bir sorun yaşamam o zaman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam FIFA nın en kötü oyunları onlar eski versiyonlarını oyna anlarsın hiç bulaşma FIFA arcade oyun oldu.
Kariyer oynayacağım hocam online girmemki arcade olsun.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Evet gözüm alışkın onda bir sorun yaşamam o zaman.

Kariyer oynayacağım hocam online girmemki arcade olsun.
yaşamazsınız hocam kendinizi de çok kaptırmazsanız iyidir ultimate team şahsimce kariyerden zevklidir

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
Futbol oyunu alacaksan 24 değil fifa 23 ü al. 24 te ultimate team de falan kadın erkek karışık. Çok saçma . 23 iyidir. Diğer ikisi arasından da bence jedi survivor. Ya da Harry Potter hayranıysan onu al bide jedi fallen order al. O oyun Jedi Survivor ın bir önceki oyunu, eski falan değil. Gayet güzel grafikleri var
23 de türkçe dil desteği yok. Ayrıca Jedi Fallen order oynadım gamepass den. Harry Potter hayranı değilim ama evren hoşuma gidiyor.

yaşamazsınız hocam kendinizi de çok kaptırmazsanız iyidir ultimate team şahsimce kariyerden zevklidir
Şu an Hogwarts Legacy ile EA FC arasında kaldım hocam karar veremiyorum.

YazılımKafa

80+ Silver
23 de türkçe dil desteği yok. Ayrıca Jedi Fallen order oynadım gamepass den. Harry Potter hayranı değilim ama evren hoşuma gidiyor.

Seslendirme yok. Oyun içinde var.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,504
İsim
Oğuz Oğuz
Epic üzerinden bu üç oyundan birini almayı düşünüyorum. Daha önce hiç futbol oyunu oynamadım ama Enis Kirazoğlu'nun kariyer videolarını izleyince hoşuma gitti yani eğer alırsam sadece kariyer modu için alacağım çünkü Online ile aram yok. Yada Hogwarts Legacy ve Jedi Survivor ikilisinden birini tercih edicem. Hangisini tavsiye edersiniz?
Ağır harry pottter hayranu isen hogwarts legacy öneririm. 70 saat oynadım ben. Ama değilsen ortalama bir oyun. Hikayesi çok iyi değil. Ortamı güzel.

Dantee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kerem

Harry Potter serisinin hayranı değilsen asla bulaşmamanı öneririm. EA FC iyidir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,750
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ayrıca Cyberpunk Mafia serisi falan da Epic'de.

Bu dedikleriniz hakkında hiç bir fikrim yok daha önce hiç oynamadım futbol oyunu.
Bence hocam siz AAA oyun yerine biraz daha kaliteli indielere bakın derim daha keyif alırsınız

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,750
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Mesela hocam hangileri?

Ağır değilim sadece evreni hoşuma gidiyor.
Hades mesela warframeye sarabilirsiniz mesela bedava oyun olaraktan Dishonored 1-2-Death of the outsider oynayabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,622
Üyeler
151,256
Son üye
Frenzy Man
Top Bottom