Neler Yeni

⚽ EA FC 25 Oyununa 90 Dolar Verilir mi ? ⚽

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
icardi
Bence her sene çıkarmak yerine, EA FC diye oyun yapıp sezon güncellemesi getirmesi gerekiyor bu adamların, Warzone gibi sistem kurmaları lazım böyle her sene 90 dolar kitlemek bana saçma geliyo.
Satılıyor neden yapsın ki? Bence de olması gereken güncelleme ile çözülmesi. Yeni sezon paketi 20 dolar dersin devam edersin

The Semih

80+ Silver
Niye yapsın ki alan alıyor zaten. Adam niye 70 dolara satmak varken pass sistemi gibi yapıp 30-50 dolara satsın :D
Ondan diyorum ya böyle oyuncular her sene alırsa adamlar oyunu geliştirmeden çıkarmaya devam eder tepki lazım :D

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
icardi
Momentum UT de 14 te geldi hocam o konuda yorum yapmıyorum, UT de script olduğunu herkes biliyor. Bu firma kasıtlı dolandırıcılık yapıyor o kadar kartlara para döküp script ile oynanışı etkiliyor sebebide yeni oyuncular oyundan soğumasın diyeymiş. Köklü bir dava açacan bunlara.
Olması gereken ceza falan kesilmesi. Apple nasıl geçti type c ye bu da öyle olmalı

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Berk

EA FC 24

Alıntıyı görüntüle

FIFA 15

Alıntıyı görüntüle

Eski internet kafe zamanlarından beri PES FIFA ne varsa oynardım, bütün fifa oyunlarını oynamışımdır, fakat 2019 dan sonra fifadan bir soğuma geldi, oyunun serbestliği gitti ve script varmış gibi maçlar görüyorum, sanki oyunun ben değil yapay zeka belirliyor, 5 senedir takip ediyorum ve oyun git gide grafik olarakda kötüleşmiş oynanış olarakda arcade olmuş.

Şimdi asıl soru EA FC 25 geçen senekiyle aynımı çıkacak yoksa 90 dolara değecek eski fifa gibi serbest oynanış topun dönerken zemine çarpıp fizik motoruyla yön değiştirmesi vs, Kariyer modunda oha dedirtecek içerikler vs, FIFA 17 de çıkan alex hunter hikayesi gibi yeni hikayeler olacak mı ?, ben bu oyuna 3000 TL verirsem karşılığını sonuna kadar alacak mıyım söyleyin bana ?

Evet bilerek safa yatıyorum çünkü birileri koyun olmaktan zevk alıyor, konuyu çorba etmeyin felan demiş gel bakalım burda anlat. Bu kopyala yapıştır oyunu neden alıyorsunuz 90 dolara bende merak ediyorum.

EK SORU

- 90 dolarım var Escape from tarkov mu alayım EA FC 25 mi ?
almayın arkadaş almayın. redditte bir kampanya başlasın bu sene kimse 25 almasın bak bakalım oyuna nasıl bir güncelleme getirtecekler.. kapitalist sistem bu işte.. emcükledikçe emcüklüyorlar. grafiğin, gerçekçiliğin artması gerekirken git gide daha da düşürüyorlar... ucuz işçilik, ucuz mühendis... yahu fifa 13 den 24 e 10 sene geçmiş ben hala daha oyunda şöyle bir atmosfer görmedim; maçın belli bir dakikası olmuş sağanak yağmur başlamış ardından dolu, fırtına biraz oynadıktan sonra maç iptal oluyor işte ne biliyim kar yağıyor hafif çimenler hafif kar tutmuş veya ne bileyim akşam üzeri bir maç başlıyor 60.dakikadan sonra hava kararıyor stat ışıkları açılıyor falan.. ehh.. yine başladık duvar eleştirmeye.. bir bo. değişmez. insanlar hala satın alıyor.

The Semih

80+ Silver
almayın arkadaş almayın. redditte bir kampanya başlasın bu sene kimse 25 almasın bak bakalım oyuna nasıl bir güncelleme getirtecekler.. kapitalist sistem bu işte.. emcükledikçe emcüklüyorlar. grafiğin, gerçekçiliğin artması gerekirken git gide daha da düşürüyorlar... ucuz işçilik, ucuz mühendis... yahu fifa 13 den 24 e 10 sene geçmiş ben hala daha oyunda şöyle bir atmosfer görmedim; maçın belli bir dakikası olmuş sağanak yağmur başlamış ardından dolu, fırtına biraz oynadıktan sonra maç iptal oluyor işte ne biliyim kar yağıyor hafif çimenler hafif kar tutmuş veya ne bileyim akşam üzeri bir maç başlıyor 60.dakikadan sonra hava kararıyor stat ışıkları açılıyor falan.. ehh.. yine başladık duvar eleştirmeye.. bir bo. değişmez. insanlar hala satın alıyor.
Oyuncular razı oldugu için oyun aynı çıkıyo büyük bir protesto yapılsa 1 yılda oyunu remake yaparlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Uzun huysuz
İndirimdeyken rdr2 + fifa 24 220 tl ye aldım.Fifayı artık birkaç sene sonra alırım.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Kadir
Gamepasse bedavaya geliyor geçte olsa sadece ana lig sevdiğim için almıyorum ben bu oyuna 90 dolar verilmez benim gibi sadece ana lig veya belirli modlarını sevenler için 1000 TL bile verilmez
5 yıldır aynı oyun tek amaçları kart açtırıp para farmlamak
Eskiden gamepasse erken gelirdi artık geç getiriyorlar bilerek.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Emre Altun
Bence bu Fifa oyun tarihinin en saçma fiyatlandirmasina sahip oyunu. Sebebi de rakibi yok. Olmadigi icin de herkesi dudukluyorlar. Her sene ayni oyuna 2 ozellik ekleyip satiyorlar. Bir de ultimate teamdan kazandigi paralarin zaten haddi var hesabi yok. Para cukkalama oyunu başka bisey degil. Hem de duzelmeyen buglar, hatalar, menüde fps kisitlamasi. Kariyer moduna bile artik yeni bir sey gelmiyor hep ayni. O kadar para aliyon. Online oynamayanlar icin hicbir sey yok.

pancake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yavuz
Bazı arkadaşlar sonradan al yazmış fakat Ultimate Team oynuyorsan alınabilir kariyer oynuyorsanız gerek yok almanıza ve 90 dolar dediğiniz için Ultimate sürümünü alacağınızı var sayıyorum. Ultimate paket 4600FC Point'de veriyor. 4600FC point'de PS Store'da yaklaşık 40 dolar filan. Tarkov konusuna gelirsek edge of darkness sürümüne sahibim var ilk başlarda sarıyordu beni ama bir yerden sonra bayıyor, oyunun delileri var yani sezon sıfırlandığında 3-4 haftada çok fark açıyorlar normal bir oyuncuya göre görevleri filan hızlı bitiriyorlar diğer oyunlarda ki gibi bir rank sistemi olmadığından karşınıza dağ komandosu bile gelebiliyor bu da çok can sıkıcı oluyor. Arkadaşınız varsa tarkov oynayan onunla girerseniz daha çok eğlenirsiniz. Aryıca Tarkovda düşük paket almak biraz oyunu zora sokabiliyor. Bunları göz önünde bulundurarak karar verin. UT oynarım diyorsanız FC25 mantıklı olur (bence).

Son düzenleme:

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Tugay gedik
değmez

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Fırat divitci
Hayır olm tabii ki. O oyuna o para veril mi. Fc24'ü git 250tl'ye falan alırsın bu akşam epic indirimleri başlayacak. 25'i de seneye 400tl'ye falan alırsın. 1 sene geriden gel full bu tip oyunlarda.

Top Bottom