Neler Yeni

EA'da ilk 1000'e girmek için ne yapabilirim?

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,222
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Şu an 11.sınıfım aile ve hoca zoruyla sayısal seçtim. 12. sınıfta kesinlikle EA'ya geçeceğim. Şu anlık AYT Matematik'im baya iyi. TYT'de Matematik'ten 10-15 net falan çıkarıyorum. Seneye EA'ya geçince çok fazla dezavantajım olur mu? Sizce şu an nasıl bir çalışma izlemeliyim?

Rulep

80+ Gold
Dezavantajın olabilir onu avantaja çevirmek senin elinde yazılılar hariç fen derslerine çalışmak yerine coğrafya tarih edebiyat çalış bence zaten mat yapan derece yapıyor EA da

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,858
İsim
bilo
Discord
b1l0
Mümkün olan en kısa sürede EA ya geç ve ne olursa olsun matematiği kökle aga özellikle ayt matematiği ve tyt feni halledersen herkesten 2-0 önde olursun

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Lokman Doğan
Bu yıl tyt konularını bitirip netlerini 80+ çıkarırsan seneye ne kadar rahat olduğunu anlarsın. EA okumak istiyorsa şimdiden geç kanka boşuna 11. Sınıf fen görme boru gibiler zaten

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Şu an 11.sınıfım aile ve hoca zoruyla sayısal seçtim. 12. sınıfta kesinlikle EA'ya geçeceğim. Şu anlık AYT Matematik'im baya iyi. TYT'de Matematik'ten 10-15 net falan çıkarıyorum. Seneye EA'ya geçince çok fazla dezavantajım olur mu? Sizce şu an nasıl bir çalışma izlemeliyim?
Dezavantajın olmaz sadece çalışacaksın.
Matematiğini hallet çünkü EA'da matematik iş görüyor.

Sagittarius

80+ Silver
EA diyince Elektronik Arts zannettim :D

Eşit ağırlık ne yaw Sayısalda kal bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,696
Üyeler
156,517
Son üye
zamazzenta
Top Bottom