Neler Yeni

EAFC 24 MAVI EKRAN - eaanticheat.sys

coolokko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkan Aldanmaz

sorun global, reddit ve EA forumunda da çözüm önerileri var

Ali Arda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Arda Hüroğlu
biz de arkadaşlarla fifa girecektik 10 kişide düzgün bir bende bu sorun var
sizde çözüldümü sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün gelen güncellemeden sonra birçoğumuz sanırım mavi ekran hatası ile karşılaştık. Sorun EA Anticheat'ten kaynaklanıyormuş. Windows güvenliği içerisinden çekirdek yalıtımına girip bellek bütünlüğünü açık hale getirince sorun düzeliyor. EA yeni bir güncelleme yayınlayana kadar bu şekilde oyuna girilebilir. Ben yaptım ve oldu bazılarında yine olmamış isterseniz deneyin

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Bora Yilmaz
sizde çözüldümü sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün gelen güncellemeden sonra birçoğumuz sanırım mavi ekran hatası ile karşılaştık. Sorun EA Anticheat'ten kaynaklanıyormuş. Windows güvenliği içerisinden çekirdek yalıtımına girip bellek bütünlüğünü açık hale getirince sorun düzeliyor. EA yeni bir güncelleme yayınlayana kadar bu şekilde oyuna girilebilir. Ben yaptım ve oldu bazılarında yine olmamış isterseniz deneyin
ben de şimdi yazıyordum, ben de açık hale getirdim bende de düzeldi. (bende açık hale getirmeden önce hata veriyordu bozuk sürücüler var diye şu videoyla beraber çözdüm:

Aliemin84

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ali Emin
40 yilin basinda fifa aldim acayip pismanim hem epic sagolsun hemde oyundaki sorunlar olsun

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Windows ayarlarından bellek bütünlüğünü açınca düzeldi bende.

Top Bottom