Neler Yeni

Eczane İçin Bilgisayar Tavsiyesi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yav Ama Nolur Bi Baştan Okuyun Ya :D
Sizde sinir krizi geçirirsiniz eminim
En baştan okudum sen haklısın dibine kadar. Ama sinir krizi geçirilecek durum yok burası sanal ortam kardeşim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

dediğim gibi bu tür eczane için upgradeleri işler yerine oturduktan sonra yapmayı planlıyorum yani aklımda
Hayırlısı olur umarım senin için. İlk zamanlar borçları ödemekten pek cebinize girmez diye düşünüyorum. Bir de SGK ilk ödemeleri geç yapıyor diye geldi kulağıma.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
Lydranx
En baştan okudum sen haklısın dibine kadar. Ama sinir krizi geçirilecek durum yok burası sanal ortam kardeşim :)

Neyse sırf bunun için uyarı yedim , ama değdi
Durup dururken gerildim iyi mi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hüğ abi ama ben de Z kuşağındayım benim suçum yok o.O2
Lafım sana değil kardeşim hatta kimseye değil yanlış anlamayın. Sadece şimdiki nesil her şeye çok daha çabuk parlıyor her şeye çok daha çabuk sinirleniyor o yüzden anlamayacağım dedim.

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Capgras
Lafım sana değil kardeşim hatta kimseye değil yanlış anlamayın. Sadece şimdiki nesil her şeye çok daha çabuk parlıyor her şeye çok daha çabuk sinirleniyor o yüzden anlamayacağım dedim.
Yok yok abi şakasına dedim sorun değil konuda da haklısın gereksiz tartışma.

Neyse sırf bunun için uyarı yedim , ama değdi
Durup dururken gerildim iyi mi
Sakin ol bilgisiz birisi için bu kadar burada tartışman gereksiz ilk başta boş ver gitsin.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
PichHasso

Hayırlısı olur umarım senin için. İlk zamanlar borçları ödemekten pek cebinize girmez diye düşünüyorum. Bir de SGK ilk ödemeleri geç yapıyor diye geldi kulağıma.
o konularda her türlü fikir sahibiyim zaten ve olacakları bilerek öyle konuştum zaten :D

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Batuhan Kılıç
Dediğiniz çok daha mantıklı geldi şimdi zaten evde kişisel bilgisayarım da bulunduğu için şuanlık m2 için biraz erken bir kaç ay içinde eczane kendini toparladıktan sonra m2 ssd ye çevirip sistemdeki ssd yi kendi kişisel bilgisayarımda kullanabilirim.
Laptop kısmına gelicek olursak bu işi eğer o kısma götürürsek vay halimize derim laptoplar almış başını gidiyor keşke uygun olsa da o şekilde alsam ama o kısım işte biraz zor :/
Bizim programları götüren ssd hızlı bir ssdniz olursa 3. nesil i3 bile iş görecektir içiniz rahat olsun. Masraf kısmına gelince bir depo ile anlaşıp ana depo belirleyip vaadeli alım yapabilirdin. Yardımcı olmamı istediğin bir konu varsa özelden yazabilirsin. Burda i3 - i5 çarpışsınlar.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,716
İsim
emirhan
misafir çocuğu geldi mi bir de tamamdır o pc yi unut
:D
onlara bilgisayarı verme onlar insanı gıcık eder sinir eder bırakır ama eczaneye amcalara ve teyzelere salarsan güzel olur iyi oynar onlar göz hakkıdır :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,410
Üyeler
141,291
Son üye
Furkan3898
Top Bottom