Neler Yeni

Edit,konu kilit lütfen.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Evren AYDIN
Uygun Olmayan Konu Başlığı ve İçeriği
Konu edit.
Kampanya felan yok arkadaşlar.

Son düzenleme:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,277
İsim
SEYF
İlk taksitli alışverişe özel. Lütfen azıcık okuyun onuda yazin

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Hocam linki koyduk bı zahmet onuda girip sen oku ozaman,onun zahmetini göster
Hayır adam sana diyor ki konuyu öyle bir açıyorsunuz ki sanki bütün herkese 1500 TL'Ye 500 TL iade varmış gibi konuyu olması gerektiği gibi aç diyor.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam linki koyduk bı zahmet onuda girip sen oku ozaman,onun zahmetini göster

Konuya yazmış mısın, hayır, başlıkta var mı hayır. Clickbait'ten bir farkı yok. Bir de insanlara boş yapıp insanları germeyin.

Hasekimam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Muhammet Çelik
Bu kampanya sadece SMS ya da mobil bildirim yoluyla bilgi verilen müşterilerimiz için geçerlidir. Kampanya bilgilendirme SMS’ini ya da mobil bildirimini almayan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Evren AYDIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır adam sana diyor ki konuyu öyle bir açıyorsunuz ki sanki bütün herkese 1500 TL'Ye 500 TL iade varmış gibi konuyu olması gerektiği gibi aç diyor.

Konuya yazmış mısın, hayır, başlıkta var mı hayır. Clickbait'ten bir farkı yok. Bir de insanlara boş yapıp insanları germeyin.
Ne yapacaz hocam? A dan Z ye size burda detaymı verecek insanlar konu açarken ? Girersin ne değildir ne değildir okursun işine yarar veya yaramaz ona sen karar verirsin.

Şunu yapanlara,bunu yapanlara verecekler yazalım sizde direk faydalanın istiyorsunuz sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yapacaz hocam? A dan Z ye size burda detaymı verecek insanlar konu açarken ? Girersin ne değildir ne değildir okursun işine yarar veya yaramaz ona sen karar verirsin.

Şunu yapanlara,bunu yapanlara verecekler yazalım sizde direk faydalanın istiyorsunuz s
Bu nasıl bir zihniyet? Hepiniz okuma c*hilisiniz yemin ediyorum
Dediğinizi yapan sizsiniz hocam.Ben sana her detayı vermekle yükümlü değilim laf olsun diye yorum yapmayın.

Dediğinizi yapan sizsiniz hocam.Ben sana her detayı vermekle yükümlü değilim laf olsun diye yorum yapmayın.
Senin konuna güvenip birisi alış veriş yaparak 500 lirasından olabilir? Konuyu açıyorsan sen yazacaksın birader, uğraşamıyorsan açma konu monu istemiyoruz senden kampanya.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Şunu yapanlara,bunu yapanlara verecekler yazalım sizde direk faydalanın istiyorsunuz sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şunu yapanlara,bunu yapanlara verecekler yazalım sizde direk faydalanın istiyorsunuz s

"Enpara 1500 TL'ilk ilk taksitli alışverişte 500 TL hediye" başlık bu şekilde olursa detayına gelince ilgisini çeken bakar. Bu başlık dediğim gibi herkese veriyor anlamı taşıyor. Ve doğrudan clickbait.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Evren AYDIN
Kusura bakmayın arkadaşlar ben sizin bu kadar okumaya çekindiğizi bilemedim.

Konu kilitlenebilir.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,978
Üyeler
156,557
Son üye
yasinormaninici