Neler Yeni

Efsane Şirket MGM İflasını Açıkladi {Arşivler Satışa Çıktı}

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
1924'ten bu yana aralarında James Bond başta olmak üzere Hollywood'da birçok yapımı hayata geçiren Metro Goldwyn Mayer (MGM) Stüdyoları iflas etti.

Şirketin kütüphanesinde 4 bin film ve toplamda 17 bin saatlik televizyon projesi bulunuyor. The Wall Street Journal'ın aktardığına göre, şirketin tüm film arşivi ve dizi içerikleri stüdyoyla birlikte satışa çıkarıldı.(5.5 MİLYAR DOLAR İSTENİYOR)

MGM'nin kütüphanesinde Gone with the Wind'den The Hobbit serisine; The Wizard of Oz'dan Ben Hur'e kadar birçok kült yapım yer alıyor. Üçüncüsü çekilecek olan Creed'in de MGM'nin iflasıyla birlikte farklı bir stüdyo altında geliştirileceği düşünülüyor.

20201224_115812.jpg

Kaynak: https://www.google.com/amp/s/m.habe...iflasini-acikladi-tum-arsivi-satisa-cikarildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sait Kaan Ekşi
aga be güne bu sad haberle başladık

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Sean connery den aylar sonra.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
1924'ten bu yana aralarında James Bond başta olmak üzere Hollywood'da birçok yapımı hayata geçiren Metro Goldwyn Mayer (MGM) Stüdyoları iflas etti.

Şirketin kütüphanesinde 4 bin film ve toplamda 17 bin saatlik televizyon projesi bulunuyor. The Wall Street Journal'ın aktardığına göre, şirketin tüm film arşivi ve dizi içerikleri stüdyoyla birlikte satışa çıkarıldı.(5.5 MİLYAR DOLAR İSTENİYOR)

MGM'nin kütüphanesinde Gone with the Wind'den The Hobbit serisine; The Wizard of Oz'dan Ben Hur'e kadar birçok kült yapım yer alıyor. Üçüncüsü çekilecek olan Creed'in de MGM'nin iflasıyla birlikte farklı bir stüdyo altında geliştirileceği düşünülüyor.

Alıntıyı görüntüle

Kaynak: https://www.google.com/amp/s/m.habe...iflasini-acikladi-tum-arsivi-satisa-cikarildi
Vay be

Son düzenleme:

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Bu gün MGM'nin çocukluğumuza kattıkları için yakıyoruz. :(

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik

Alıntıyı görüntüle

F

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
aga... üzdü be :/

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
mng kargo sandım

ancritos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berk Solugan
Netflix=Bu kadar para vermeye gerek yok.
AMAZON PRİME= ZATEN BİZİM DEĞİLMİYDİ? ALIN SİZE 6 MİLYAR DOLAR - caps için kb yın açık kaldı üşendim

Top Bottom