Neler Yeni

Ehlıyet alamama seruvenım

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
02.07.2022 tarıhınde a1 sınıfı ehlıyet surucu sertıfıkamı almıstım . Her ehlıyet alanlar gıbı surucu sertıfıkamı ehlıyete cevırmek ıstemıstım , (ıstemez olaydım ) doktor raporunda psıkolojık nedenden oturu profesyonel bır hastaneye gıdıp raporu onaylamaları gerekıyormus . Ben de orada taşkınlık çıkarmıstım ve o gun 5 gun uyumamıstım psıkolojık bır hastaymısım haberım bıle yok . Neyse doktora gıdıyoruz doktor bakıyor bana dıyor kı bu cocuk hasta hem de epey bır hasta bız bunu hastanemızde tedavı altına alalım dıye başlıyor maceram , hastanelerde boşluk yok en son benı kocaelı den bursa uludag unıversıtesıne yatırma kararı alıyorlar ambulansla bır sekılde bursa uludaga ' ya gıdıyoruz . Orada ben sanıyorum kı ehlıyetı onaylayıp cıkıcaz ama nerde ! ... Doktorlar hemsıreler hatta hasta bakıcıları benı ızlıyordu sadece odama gelıp neyse ben bır sekılde kurtarıyorum o bolumden sonra kı bolum ıse cok kotu artık ben bır psıkıyatrı hastasıydım ılaç vermek ıstedıler ıcmedım yemek vermek ıstedıler yemedım ! Sen mısın yemeyen yedı gun boyunca penısılın adı verılen ıgneden vuruluyordum suan da sıze o durumu betımlemek ısterdım ne zorluklarla o ıgnelerı vuruldugumu fakat D.A kuralları geregı anlatamıyorum .. Neyse o hastaneden 3 ay 10 gun tedavı goruyorum bu sefer de ehlıyetı alabılmek ıcın epıkrız raporu ıstedıler benden raporu bır acarım kı .. Bİ POLAR , (şizofren başlangıcı ) OKB bozukluk , PSİKOTİK bozukluk tanıları ıle hıcbır sekılde ehlıyet alamıyorum bır de bana doktor sankı ıyı bır seymıs gıbı askere gıdemeyeceksın buna sevınmelısın gıbı bır tavır sergıledı .. kısacası boyle dostlar ben 18 oldum hala ehlıyetım yok sanırım da olmayacak bu arada cevresınde bu saymıs oldugum rahatsızlıkları olan varsa onların da ehlıyetı var mı bunu benımle paylaşır mısınız
Teşekkurler , Saygılarımla ...

Farex

80+ Bronze
Bu hastalığı neye göre nasıl bir hareketine bağlı karar vermiş olabilir sen normal her insan gibi düzgün durup sorulan sorulara düzgün cevap vermiş olsaydın bunu yapacaklarını sanmıyorum şuan nerdesin mesela evine mi döndün yoksa uludağ hastanesinde misin ona göre bende bursada yaşadığım için olaya bir el atabilirim tanıdık çevrem çok özellikle uludağ hastanesinde.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu hastalığı neye göre nasıl bir hareketine bağlı karar vermiş olabilir sen normal her insan gibi düzgün durup sorulan sorulara düzgün cevap vermiş olsaydın bunu yapacaklarını sanmıyorum şuan nerdesin mesela evine mi döndün yoksa uludağ hastanesinde misin ona göre bende bursada yaşadığım için olaya bir el atabilirim tanıdık çevrem çok özellikle uludağ hastanesinde.
suanda kocaelı yanı evımdeyım hastaneden ayrılalı 6 ay oluyor fakat ben hala tam olarak kendıme gelemedım ...

Rulep

80+ Gold
Anlamadım Bu hastalık sende var mı yok mu

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,858
İsim
Mert Can Ergün
Sen ehliyeti unut bence

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Hayat yorucu yeğen Türkiye'de imkansız zorluk

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka yanlış anlama ama sana şizofren tanısı konmuş sen hala ehliyeti düşünüyorsun, sağlığın daha önemli değil mi?
Dostum o hastanedeki her hastaya gelişi-güzel tanılar koyuyorlar 17 yaşında bir gence sen 12 ilaç günde veremezsin. Şizofren olsam şuan da seninle nasıl iletişim kurabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlamadım Bu hastalık sende var mı yok mu
Yazılı olarak var kocaeli de ki doktorlar sadece anksiyete olduğunu söylüyor ..

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
Hastaneye yatmak zorunda mıydın başka hastaneye falan gitmediniz mi
Doktorun bilinçsiz bir şekilde bana MELATONIN ilacı yazması sonucu vücudum kitlenmişti adeta felçli hastalar gibiydim apar topar bursaya sevk yazıldı... karar verecek halde değildim

Rulep

80+ Gold
Doktorun bilinçsiz bir şekilde bana MELATONIN ilacı yazması sonucu vücudum kitlenmişti adeta felçli hastalar gibiydim apar topar bursaya sevk yazıldı... karar verecek halde değildim
Başka bir hastane de eğer böylr bir tanı yoksa dava falan açarsın artık

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Asil
Dostum o hastanedeki her hastaya gelişi-güzel tanılar koyuyorlar 17 yaşında bir gence sen 12 ilaç günde veremezsin. Şizofren olsam şuan da seninle nasıl iletişim kurabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılı olarak var kocaeli de ki doktorlar sadece anksiyete olduğunu söylüyor ..
hocam sen yinede başka bir hastaneden rapor al çünkü bu işin şakası olmaz senin dediğine göre doktor biraz sallamış gibiama belli olmaz

Top Bottom