Neler Yeni

Ehliyet almak hakkında bilgi verir misiniz?

Kenneth Omeruo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Mert Kaya
18 yaşıma 2 ay önce girdim ehliyet alacağım kaç aya alırım ve her şeyi toplam ne kadara patlar?

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Efe Özkol
Merhaba, öncelikle geçmiş doğum günün kutlu olsun ben ehliyetimi 2023 eylül ayında aldım, o zaman kurs parası olarak 7000 tl vermiştik direksiyon ve teorik ders için, 5 gün teorik 7 gün de direksiyon dersi sürmüştü. yazılı sınav için 300 direksiyon sınavı için 400 tl para ödemiştik. direksiyon sınavını ilkinde geçtim ve geçtikten 1 hafta sonra ehliyetimi aldım. onun için de ayrıca bir harç parası yatırılması gerekiyor o da 3200 civarıydı. şu an kurs parası baya artmıştır diye düşünüyorum diğerlerinin fiyatları hemen hemen aynıdır

Kenneth Omeruo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Mert Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba, öncelikle geçmiş doğum günün kutlu olsun ben ehliyetimi 2023 eylül ayında aldım, o zaman kurs parası olarak 7000 TL vermiştik direksiyon ve teorik ders için, 5 gün teorik 7 gün de direksiyon dersi sürmüştü. yazılı sınav için 300 direksiyon sınavı için 400 TL para ödemiştik. direksiyon sınavını ilkinde geçtim ve geçtikten 1 hafta sonra ehliyetimi aldım. onun için de ayrıca bir harç parası yatırılması gerekiyor o da 3200 civarıydı. şu an kurs parası baya artmıştır diye düşünüyorum diğerlerinin fiyatları hemen hemen aynıdır
teşekkür ederim

draqla

80+
Tamamen bulduğun kursa bağlı. Acele ettirirsen 1ayda da alabilirsin ama genelde yakın tarihlere sınav vermiyorlar. Kursa yazılırken acelem var gibisinden uydur birşeyler benim 3 ay sürdü sınavları beklemekten. Fiyat olarak da toplam 20kyı buluyor diye biliyorum şuanda. Kurs fiyatında pazarlık yapabilirsin sadece onlar da fazla düşmezler.

soul

80+ Silver
ortalama 3 ay gibi bir sürede belge eline geçer bu tamamen sürücü kursunun akitfliğine, yoğunluğuna bağlı
mesela arkadaşım x firmasından 7 ay da alırken ben y firmasından 2.5 ay gibi bir sürede aldım.
şuan büyük ihtimalle 15k aşağısına kurtaramazsın diye düşünüyorum.

Kenneth Omeruo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Mert Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamen bulduğun kursa bağlı. Acele ettirirsen 1ayda da alabilirsin ama genelde yakın tarihlere sınav vermiyorlar. Kursa yazılırken acelem var gibisinden uydur birşeyler benim 3 ay sürdü sınavları beklemekten. Fiyat olarak da toplam 20kyı buluyor diye biliyorum şuanda. Kurs fiyatında pazarlık yapabilirsin sadece onlar da fazla düşmezler.
tanıdık var ehliyet kursunda etkiler mi alma süresini ve fiyatı

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Efe Özkol

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Semih Aydın
Fiyatlar şehirden şehre değişiyor.
Süreç ortalama 1.5 - 2 ay sürer (motor ehliyetin varsa 1 ay)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,982
Üyeler
153,481
Son üye
spxlty
Top Bottom