Neler Yeni

Yardım Ehliyet harcını öder ödemez sınava girmek şart mı?

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Tx
Arkadaşlar ben araba için ehliyet almak istiyorum ancak okuldan dolayı pek vaktim olmuyor. Ücretini şimdi ödesem temmuzda vs ehliyet sınavına girsem olur mu. Bu şekilde bir seçenek var mı? Konu hakkında hiç bilgim yok soru saçmaysa mazur görün.

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,069
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
kursla alakalı muhtemelen erken ödemeyle sonra başlama muhabbeti

Kerem gök

80+ Silver
Cevabın için teşekkür ederim. Rica etsem nasıl yapıldığını anlatır mısın acaba. Tam olarak gidip ne yapmam gerek.
gidiyorsun diyorsun ki, benim okul sınav o bu şu var, ben şimdi kayıt yaptırsam 2 ay sonra başlasam olur m?

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Tx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gidiyorsun diyorsun ki, benim okul sınav o bu şu var, ben şimdi kayıt yaptırsam 2 ay sonra başlasam olur m?
Tamam bunu anladım ama ben 10 ay sonrasını düşünüyordum önümüzdeki yıl yani. Bu kadar uzun bir süreyi kabul ederler mi? (sebebi de ehliyete zam geleceği için).

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Ehliyet harcını sınavdan önce ödeyemezsin ama kurs ücretini ödeyebilirsin gidip kurs ile konuş her şeyi daha detaylı anlatırlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam bunu anladım ama ben 10 ay sonrasını düşünüyordum önümüzdeki yıl yani. Bu kadar uzun bir süreyi kabul ederler mi? (sebebi de ehliyete zam geleceği için).
Böyle bir şey kabul edeceklerini sanmıyorum. hem çok vaktini almaz bende okuldan sonrayı bekledim ama pek vaktimi almadı günde 1 saat ayırabilirsin birde sanırsam her türlü devlet harcı zammından etkileneceksin ama en azından kurs zammından etkilenmemek için şimdi kayıt yap

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Ehliyet harcını direksiyon sınavını kazandıktan sonra istediğin zaman ödeyebiliyorsun. Sadece kurs parası, dosya harcını ve yazılı sınavı başta ödeyebilirsin diğerlerini aşama aşama ödüyorsun.

Top Bottom