Neler Yeni

Ehliyet sınavından kaldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Çok söze gerek yok, moral fln sıfır. Sınavdan yeni çıktım ve 33 doğruyla kaldım. 2. Sınav in 1000tl istiyorlar ve tarihi vs. Belli değil. Ne yapıcam hiçbir fikrim yok. Uygulamalardan çıkmış soruları çözdüğümde hep geçiyordum. Bi girdik sınava, oh mis gibi kolay sorular fln. Bi de çıkıyosun kaldın.

Shourd

80+ Silver
Çok söze gerek yok, moral fln sıfır. Sınavdan yeni çıktım ve 33 doğruyla kaldım. 2. Sınav in 1000tl istiyorlar ve tarihi vs. Belli değil. Ne yapıcam hiçbir fikrim yok. Uygulamalardan çıkmış soruları çözdüğümde hep geçiyordum. Bi girdik sınava, oh mis gibi kolay sorular fln. Bi de çıkıyosun kaldın.
hocam kontrol ede ede yavaş yavaş çözün derim arıca çıkmış soruları yaparken süre tutarak yapın hızlı olmaya çalışın ezberlemeyin öğrenin

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
sinavin icerigi nasildi?

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
chade
yanlış hatırlamıyorsam 70 di sınır. 2 soruyla kaçırmışsın geçmiş olsun. aslında sınav kolay oluyor. ben kurstan verdikleri kitabı baştan sona 1 kez okuyup 96 ile geçmiştim. heyecan vs yapma, tüm bilgileri tane tane oku geçersin merak etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam kontrol ede ede yavaş yavaş çözün derim arıca çıkmış soruları yaparken süre tutarak yapın hızlı olmaya çalışın ezberlemeyin öğrenin
Valla hocam öyle yaptım zaten. Uygulamalarda süre de var. Ç
ama kalmak çok kötü bir şey be.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
ilk yardım çalış sonra bir daha gir geçersin. ben öyle yaptım 1-2 video ilk yardım izleyip girmiştim 96 ile geçtim

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
yanlış hatırlamıyorsam 70 di sınır. 2 soruyla kaçırmışsın geçmiş olsun. aslında sınav kolay oluyor. ben kurstan verdikleri kitabı baştan sona 1 kez okuyup 96 ile geçmiştim. heyecan vs yapma, tüm bilgileri tane tane oku geçersin merak etme
çıkmış sorulardan çıkmıyor ki ( en azından bende öyle oldu videolu sorular var trafik akışı içerisinde kim ne hata yapmış onu yorumluyorsun)
Kac ayda ehliyet alabiliyoruz? Vergilerle algilarla toplam ne kadar tutuyor? Bir ayda falan alabiliyor muyuz ehliyeti?

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Bakalım hocam 2. Sınava kaldım artık. Ama insana koyuyor yaw.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk yardım çalış sonra bir daha gir geçersin. ben öyle yaptım 1-2 video ilk yardım izleyip girmiştim 96 ile geçtim
Kalmışmıydınız hocam öncesinde

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
Bakalım hocam 2. Sınava kaldım artık. Ama insana koyuyor yaw.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kalmışmıydınız hocam öncesinde
yok kalmamıştım ama ilk yardımın soruların büyük bir kısmını oluşturduğunu bildiğim için onu halledersem bir kaç tane de halihazırda varolan bilgimle çözdümmü geçerim diye girdim ilkyardımı fulleyince digerleri zaten yol hakkı hemzemin geçit kamyon dingilleri falan aşina olduğum şeylerdi.

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
chade
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,409