Neler Yeni

Ekran ayarım bozuldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Lapseki Tayfur
Yeni bir monitör aldım Dell g2723h sitesinden en güncel driverı varmış indiriyim dedim, ayarları karıştırırken önüme hiçbir şey yapamadığım bir ekran geldi kapatmayı denedim olmadı, bilgisayarı düğmesinden kapattım açtığımda ise ekranım screenshotdaki gibi gözüküyo güvenli moddaymış gibi sanki renkler sarı siyah saçma sapan gözüküyo yarıdımcı olur musunuz lütfen.

Ekler

• masaüstü.png
    masaüstü.png
    130.5 KB · Hit: 42
  • site.png
    site.png
    129.6 KB · Hit: 41

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Doğukan
Windows'un kontrast ayarlarını veya temalarını kurcaladın mı hiç? ben şahsen ona benzettim.
1700009708236.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Recep ali
İlgilendiği Kategoriler
Donanım
Yeni bir monitör aldım Dell g2723h sitesinden en güncel driverı varmış indiriyim dedim, ayarları karıştırırken önüme hiçbir şey yapamadığım bir ekran geldi kapatmayı denedim olmadı, bilgisayarı düğmesinden kapattım açtığımda ise ekranım screenshotdaki gibi gözüküyo güvenli moddaymış gibi sanki renkler sarı siyah saçma sapan gözüküyo yarıdımcı olur musunuz lütfen.
ekran kartı driveri kurulu mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Lapseki Tayfur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows'un kontrast ayarlarını veya temalarını kurcaladın mı hiç? ben şahsen ona benzettim.
Alıntıyı görüntüle
sanırım temayla alakalı hiç karıştırmama rağmen böyle oldu temayı değiştirince düzeldi, resimdeki özel temayı kullana basınca yine siyahlı sarılı şeye geri dönüyor siz de bi dener misiniz siyahlı sarılı oluyor mu teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

biri deneseydi ya sırf bende mi oluyo anlardım :(

Ekler

• tema.png
    tema.png
    574.3 KB · Hit: 21
Son düzenleme:

mavRa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus Uğur
Ekran kartı amd kullanıyorsan özel renk aktif olabilir bende de mor du ne alakaysa kapattım düzelmişti. Sen windows tan seçinde anlık devre dışı kalmıştır. Bir driverına bak derim. Ben şimdi nvidia kullanıyorum sorun yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Lapseki Tayfur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıkıntı hala düzelmemiş :D ss lerdeki gibi yazdığım gözükmüyor renkden dolayı ve armaya yerine sol tıkayınca yeşil gözükyüyor varsayılanlara döndürdü sanıyordum temadan birini seçince bu renkleri temayı falan her şeyi varsayılan yapmayı bilen var mı baya bi baktım hiçbir şekilde düzeltemedim şurayı.

Ekler

• gözükmüyor.png
    gözükmüyor.png
    189.6 KB · Hit: 25
  • yeşil.png
    yeşil.png
    228 KB · Hit: 23
Top Bottom