Neler Yeni

EKRAN Bİ ANDA GİDİYOR NO SİGNAL DİYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Hocalarım daha önce rdr 2de ulrta ayarlardada bunu yaşadım en düşük ayarlarda valo oynuyordum bi anda dızzt diye ses geldi kulaklıga ekran no signal oldu valodakinlerke konuşabiliyordum hala pcyi kapatıp yeniden açtım şuan normal ne yaocam help
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi kartta sorunmu var sizce hiç sıkıntı yaşatmadı daha önce 6aylık sistem arc a750 i3 12100f

areyou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hakan Pekmez
bende de oluyor nedenini bende anlamadım durduk yere görüntü bi anda gidiyor ama kasa çalışıyor resleyince düzeliyor yokmu çözümünü bilen biri yaaa

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende bilemedim ne yapacağım rdr de 2kez yaşadım şimdi valoda ilk kez yaşıyorum hdmı değişip bidaha yazacagım

bende de oluyor nedenini bende anlamadım durduk yere görüntü bi anda gidiyor ama kasa çalışıyor resleyince düzeliyor yokmu çözümünü bilen biri yaaa
sistem aynı değilmi benimle

areyou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hakan Pekmez
Hocam bende bilemedim ne yapacağım rdr de 2kez yaşadım şimdi valoda ilk kez yaşıyorum hdmı değişip bidaha yazacagım

sistem aynı değilmi benimle
ekran kartın ne

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
ARC A750

Senin tam sistem ne hocam

Lehtron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Zafer ŞANLIOĞLU
Soruna çözüm değil ama fikir olması açısından yazıyorum.Aynı sorunla boğuşuyorum.denemediğim hiç bir şey kalmadı.yedek parçam olmadığı için ekran kartını,psu ve psu kablolarını test etmedim.

Kart sürücü kurulu olsun yada olmasın sıcaklık stabil ve fanlar yavaşta çalışıyor ama sürücü kurunca siyah ekranda kalıyorum

Psu buz gibi ve fanı çalışıyor bu sebeple psu'da sorun yok diye düşünüyorum ama belli olmaz

Tahminimce sorun sırasıyla psu kablolarında olabilir

2. Büyük ihtimal psu ve son olarak gpu.

Arkadaşınız varsa onun pcde testlerinizi yapın yada benim ve sizinde uğraşıp krize girmeniz yerine bildiğiniz iyi bir bilgisayarcıya gidin kurtulun.Benim bilgisayarcı uzakta araç ayarlayıp gidecem bugün 3. Gün ne ettiysem olmadı 😔

Ekler

• IMG_20240126_122031.jpg
    IMG_20240126_122031.jpg
    2.5 MB · Hit: 23
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Hocam ben 1 ay önce rdr oynarken 2kez yaşamıştım elektrik kaynaklı olduğunu düşündüm dün gece 1.30 gibi valorant oynarken bi anda ekran gitti siyah ekranda kaldı benim fikrimce sorun çok sebesiz olacak ama ramlerde olabilirmi xmp ile alakalı falan olabilirmi acaba ram frekanslarını sıfırlayıp tekrar deneyeceğim ne olacak bende bilmiyorum şöyle ki Bilgisayarcıya götürdüğümüzde en azından benim fikrim herhangibirşey bulamamasıdır veya direk ekran kartı sorunu veya psu sorunu diyip boş masraf vermesidir bilemedim biosu sıfırlayıp sorun devam ediyormu bakacagım

Ben daha dün yeni sürücü kurdum ve dün tekrar yaşadım bence driverler ile alaklı ama forumdada bu sorunu yaşayanlar var

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
HOCAM ÇÖZÜM BULABİLDİNİZ Mİ

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452