Neler Yeni

Ekran kare kare oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Güder
Arkadaşlar iş oyun oynamaya geldiği zaman hiçbir sıkıntı yok fakat internetten bir şey arayıp siteye tıkladığım anda ekranın her yeri kare kare oluyor bir kaç yerde ekran kartından dolayı demişler ama oyunu nasıl oynayabiliyorum onu anlamadım

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,823
İsim
Can BOZKURT
Arkadaşlar iş oyun oynamaya geldiği zaman hiçbir sıkıntı yok fakat internetten bir şey arayıp siteye tıkladığım anda ekranın her yeri kare kare oluyor bir kaç yerde ekran kartından dolayı demişler ama oyunu nasıl oynayabiliyorum onu anlamadım
Kare derken? Görsel atma şansınız var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Güder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• IMG_20210411_124424.jpg
    IMG_20210411_124424.jpg
    3.4 MB · Hit: 289
  • IMG_20210411_124420.jpg
    IMG_20210411_124420.jpg
    3.3 MB · Hit: 253
  • IMG_20210411_124417.jpg
    IMG_20210411_124417.jpg
    2.6 MB · Hit: 335
  • IMG_20210411_124416.jpg
    IMG_20210411_124416.jpg
    4.2 MB · Hit: 327
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Güder
Evet olabilir ama oyunlarda hiç problem olmuyor
GPU Arızası veya RAM arızası olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

GPU Arızası veya RAM arızası olabilir.
Ve güvenli modda başlattım daha şimdi sıkıntı ortadan kalktı güvenli mod ne yaptı ki bu olayı engelledı

Ve güvenli modda başlattım daha şimdi sıkıntı ortadan kalktı güvenli mod ne yaptı ki bu olayı engelledi
Beyler güvenli modda görev yöneticisini açtım ve gpu yu göremedim peki problem gpu da ise oyunu nasıl açıyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Son düzenleme:

Seaderden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sead

Ve güvenli modda başlattım daha şimdi sıkıntı ortadan kalktı güvenli mod ne yaptı ki bu olayı engelledı

Beyler güvenli modda görev yöneticisini açtım ve gpu yu göremedim peki problem gpu da ise oyunu nasıl açıyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim
DDU ile driverları silip tekrar kurmayı dener misin? Format da atabilirsin. Sonra driverlardan WHQL yazanı indir bakalım devam edecek mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Güder
DDU ile driverları silip tekrar kurmayı dener misin? Format da atabilirsin. Sonra driverlardan WHQL yazanı indir bakalım devam edecek mi?
Format attım ama problem devam ediyor driverları silip yüklemek işe yararsa deneyeyim hemen

Driverları nereden indireceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Güder
Buradan indir. İşletim sistemin hangisiyse onu seç sonra yanında WHQL yazan driver ı indir. Bak hepsinde Optional yazıyor birinde Optional (WHQL) yazıyor. Optional (WHQL) yazanı indirip kur.
Önce DDU dan silmem lazım değil mi ve sildikten sonra bilgisayar açılmama gibi bir problem yapmaz değil mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Güder
Buradan indir. İşletim sistemin hangisiyse onu seç sonra yanında WHQL yazan driver ı indir. Bak hepsinde Optional yazıyor birinde Optional (WHQL) yazıyor. Optional (WHQL) yazanı indirip kur.
Başka ayarlarla falen uğraşırken deniyim dedim şu an düzeldi sizce geçici bir düzelme durumu mu bu dediğim gibi sadece internetten bir şey arayacağımda yapıyor

Top Bottom