Neler Yeni

Ekran kartı 300mhz sabit çalışıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Bilen
Merhaba arkadaşlar daha önceden konu açmıştım fakat pek ilgi görmedi ve çözümünü bulamadım.
RTX2070 ekran kartlı bir laptopa sahibim (dahili GPU yok) bilgisayarı ilk açtığımda 300MHz sabit çalışıyor, oyunlarda falan da aynı. Kapatıp açınca düzeliyor fakat can sıkıcı bir durum. FPS değerlerim 300MHz'ken takdir edersiniz ki bayağı bir düşük, yeniden başlatınca her şey normale dönüyor ama neden bir türlü çözemedim.
Sürücülerimi GeForce Experience'den indiriyorum ve her şeyim güncel. Windows da güncel.

Bilgisayarımın resmi sürücü indirme sitesi: https://support.hp.com/tr-tr/driver...laptop-pc/26122176/model/32206384?sku=8UL83EA
Buradan indirmem gereken bir driver var mı? Windows hepsini kuruyor diye biliyorum. Burada grafik kartı sürücüsü var ama GeForce Experience dekinden ne farkı var anlamadım.

Donanım:
RTX2070 (115W) (max-q değil),
i7 9750H,
16 GB RAM 2666MHz
Aynı olay bende de var ama benim ekran kartı rx 640 bellek hızı ne yapsam 300 mhz sabit yeniden baslatinca değişmiyor ekran kartı oc desteklemiyor ne yapacağım yardım edin lütfen sürücü fln her şey doğru sıcaklık 72-78 oyun içinde (laptop)

Top Bottom