Neler Yeni

Ekran kartı aldım h.o/g.o ?

Go dicek bir durum yok ortada ho sadece 2. Elde 3070 civarı bir kart bulabilirdin onun da garantisi yok sonuçta iyi yapmışsın
Güzel kart bulsa garantiye falan gerek yok gf210 vardı nvdia dan milatlik kart nvdia zaten işinin ehli JAGQGQFSGDND 3070 alsaydi bı de güzel bı 3070 alsaydı furmarki falan güzel sağlam marka heh işte bu 5-10 yıl daha sağlam çalışırdı kart

Muhammed0147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Muhammed Yertüm
Güzel kart bulsa garantiye falan gerek yok gf210 vardı nvdia dan milatlik kart nvdia zaten işinin ehli JAGQGQFSGDND 3070 alsaydi bı de güzel bı 3070 alsaydı furmarki falan güzel sağlam marka heh işte bu 5-10 yıl daha sağlam çalışırdı kart
Ben 2.elden yana pek değilim.Çünkü bu cihazlara az parayla alınmıyor ve para da kolay kazanılmıyor. Adanada yaşayan biri olarakuyguna da pek teknlojik alet satılmıyor satılsa da altından muhakkak bir şey çıkıyor

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Ahmet Şeker
sıfır olarak h.o hocam dolar böyle giderse 1-2 aya fiyatlar tavan yapar zaten mantıklı seçim

Ben 2.elden yana pek değilim.Çünkü bu cihazlara az parayla alınmıyor ve para da kolay kazanılmıyor. Adanada yaşayan biri olarakuyguna da pek teknlojik alet satılmıyor satılsa da altından muhakkak bir şey çıkıyor
Adanada genelde kart satılıyor hocam belli başlı bunu artık iş olarak yapmış adamlar var wp grupları FB gruplarında vs sürekli satış yapıyorlar onlardan alacaksın kargo yollarken bir sürü minik hediyeler vs de veriyorlar tatlı bı ortam yanw ama seçim sizin seçiminizdi kötü bir seçim de değil 3070 ne zaman çıktı aldiginiz kart ne zmaan çıktı sonucta

Muhammed0147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Muhammed Yertüm
Adanada genelde kart satılıyor hocam belli başlı bunu artık iş olarak yapmış adamlar var wp grupları FB gruplarında vs sürekli satış yapıyorlar onlardan alacaksın kargo yollarken bir sürü minik hediyeler vs de veriyorlar tatlı bı ortam yanw ama seçim sizin seçiminizdi kötü bir seçim de değil 3070 ne zaman çıktı aldiginiz kart ne zmaan çıktı sonucta
Zaten gönlüm nvidia taraftarıydı(kuzende rtx3050 var masaüstünde bile o renk canlılığı gerçekten kalitesini hissettiriyor) ama fiyatları da malum işte :/.Rtx 3050 şu an bu kartın fiyatlarında satılıyor

Hail Zimbabwe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
George
Yok garantiden kastım belge olan Garanti değil

Muhammed0147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Muhammed Yertüm
Zaten gönlüm nvidia taraftarıydı(kuzende rtx3050 var masaüstünde bile o renk canlılığı gerçekten kalitesini hissettiriyor) ama fiyatları da malum işte :/.Rtx 3050 şu an bu kartın fiyatlarında satılıyor
(0 olanları)

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Bazı konularda 3060'dan üstün, güç tüketimi oldukça verimli, AV1 desteği olan sıfır mis gibi kart almışsın hocam kafaya takma. Kartın tek eksisi 8GB VRAM
3070 nasıl hocam gigabytenin 3 fanlı modeli

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
3070 nasıl hocam gigabytenin 3 fanlı modeli
Gigabyte Aorus serisi haricinde ekran kartlarinda genellikle fiyasko. Bazisinda sogutma sistemi cok iyi degil bazisinda fan omru kisa. Tavsiye etmem.

Top Bottom