Neler Yeni

Ekran kartı ariyorum 16gb

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Kadir
Msi afternburner de baktım VRAM 7800lerde aw bu bir ikide funmark testinde 178 fps çıkıyor aw bilemden konusma
Tamam kardeşim fazla dırdır yapma ozaman sana ben rtx 4090 super öneriyorum

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
Forza 5 extreme preseti RT açıyor, ben de bir çok arkadaşın 8gb ekran kartlarıyla VRAM uyarısı aldıklarını ve çok fena stutter yediklerine şahidim.
Kk bunun ile konusucagina duvarla konuş o bile daha mantıklı

Hicch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Halil Ç.
La gözümün önünde ben bile oynadım ultra ayarlarda 8x msaa da ne kasma ne de donma vardı batırdikca batiriyorsun sende ozaman senin kartın bozuk vramleri yanmış haberin yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki bir şey sorucam ext ayarlarda oynadığınız zaman ne degisyor high ayarlarla aralarında aham saham bir fark bile yok
Extreme ayarlara aldığınızda otomatik Ray Tracing ayarını en yukarıya çekiyor. RT de VRAM kullanımını arttırıyor. Oynama süresi uzadıkça VRAM doluyor özellikle o Meksika kasabaları tünellere vs. girince stutter yapıyor. Ancak tabi Extreme ayarlara alıp RT ayarını düşürmek/kapatmak mümkün.

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
Extreme ayarlara aldığınızda otomatik Ray Tracing ayarını en yukarıya çekiyor. RT de VRAM kullanımını arttırıyor. Oynama süresi uzadıkça VRAM doluyor özellikle o Meksika kasabaları tünellere vs. girince stutter yapıyor. Ancak tabi Extreme ayarlara alıp RT ayarını düşürmek/kapatmak mümkün.
Kk anlamaz duvarla konuşsan daha yararli

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Kadir
Boşver çok rahatız oluyorsa alsın 4090
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kk anlamaz duvarla konuşsan daha yararli
He aynen

Hicch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Halil Ç.
QO5DCI.gif