Neler Yeni

Ekran kartı arıyorum!!

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Murat Cemal
o sokete kessssinlikle para harcama, overclock yapsan bile güncel kartlarla falan en fazla 5-10 fps fark ediyor harcayacağın paraya zaten 12100f + h510 anakart rahatlıkla alınır.
ben 9100f'den i7 8700'e geçtim pişmanım bide ramleri 3600'De kullanayım diye anakarta verdim para bin pişmanım. harcadığım paraya güzel bir ryzen 5 5500 + b450 ya da 12400f + h510 anakart alınırdı. paran çarçur olur ben ettim sen etme

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,102
İsim
Emre
Discord
necromancerr
i5 8600k ya uygun bir ekran kartı arıyorum mümkünse nvidia 2.el de alabilirim 0 da farketmez
1080p ayarları sona çekerek 3060 falan kullanabilirsin darboğaz olucaksa bile hiç yoktan almışken iyisini alırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkese olcak diye bişe yok iyi bak kartına driverleri füncel tut hiçbişe olmaz
oluyor knk son driverda cp2077 de ghost of tsushimada rainbow sixte lolde full wattman yiyordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
mehmet
1080p ayarları sona çekerek 3060 falan kullanabilirsin darboğaz olucaksa bile hiç yoktan almışken iyisini alırsın

oluyor knk son driverda cp2077 de ghost of tsushimada rainbow sixte lolde full wattman yiyordum
banane lolden lol oynamam bende amd alıcam rx570 cs2 valorant PUBG civarı takılıcam bazı çözümleride var gpuyu 100mhz indirince düzelebiliyo

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,102
İsim
Emre
Discord
necromancerr
banane lolden lol oynamam bende amd alıcam rx570 cs2 valorant PUBG civarı takılıcam bazı çözümleride var gpuyu 100mhz indirince düzelebiliyo
örnek veriyorum kanka hani lol oynarsın diye bir şey yok orda AAA oyunlarda var 100 mhz indirince her zaman düzelmiyorda öyle olsa aldığımdan beri dert çekmezdim ben verem oldum fsr3 çıkarıyorlar native daha iyi çalışıyor oyun alt tab atamıyorsun oyundan atıyor driver kafasına göre bazı sürümler iyi bazıları rezalet

Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
mehmet
örnek veriyorum kanka hani lol oynarsın diye bir şey yok orda AAA oyunlarda var 100 mhz indirince her zaman düzelmiyorda öyle olsa aldığımdan beri dert çekmezdim ben verem oldum fsr3 çıkarıyorlar native daha iyi çalışıyor oyun alt tab atamıyorsun oyundan atıyor driver kafasına göre bazı sürümler iyi bazıları rezalet
iyide herkese olmaz ddu ile driver silip tekrar kur internette bir iki tane daha çözüm var hatta daha fazla

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
yağız ahmet özdemir
Fiyat iyi fakat adam her şeyi döktürmüş büyük ihtimalle bilgisayarcı pek güvenemedim test Edip alma şansım var ise alınır

He birde Adana içinde misiniz hocam? Asus tuf 1660ti ekran kartım var boşta duruyor kullanmıyorum belki satmayı düşünebilirim
adana içindeyim evet

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,102
İsim
Emre
Discord
necromancerr
iyide herkese olmaz ddu ile driver silip tekrar kur internette bir iki tane daha çözüm var hatta daha fazla
kanka kartı şubat 2022 den beri kullanıyorum 2 sene geçti sence bu dediklerini daha önce yapmamışmıyımdır
amd sürücü işini beceremiyor nokta nvidia bu konuda çok daha stabil

Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
mehmet
kanka kartı şubat 2022 den beri kullanıyorum 2 sene geçti sence bu dediklerini daha önce yapmamışmıyımdır
amd sürücü işini beceremiyor nokta nvidia bu konuda çok daha stabil
fiyat olarak çok yüksek yoksa tabii ki nvidia mesela rx570i 1.5k civarına bulursun ama 1050ti 2k civarı ortalama fiyat söylüyom fiyat değişiklik gösterir aralarında nerden baksan 1.5katı rx570 daha güçlü ve ucuz fiyatları düşünüldüğünde amd mantıklı geliyo

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,102
İsim
Emre
Discord
necromancerr
fiyat olarak çok yüksek yoksa tabii ki nvidia mesela rx570i 1.5k civarına bulursun ama 1050ti 2k civarı ortalama fiyat söylüyom fiyat değişiklik gösterir aralarında nerden baksan 1.5katı rx570 daha güçlü ve ucuz fiyatları düşünüldüğünde amd mantıklı geliyo
öyle bakarsan tabi mantıklı ancak objektif olalım nvidia sürücü işinde daha iyi ray tracing işinde daha iyi dlss daha iyi amdnin iyi olduğu iki notka var sadece fiyatlandırma ve alt segmentte daha fazla kas gücü

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,102
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
mehmet
Pcden çalışanlar render vs konusunda nvidia her türlü kat kat daha iyi
olm çok iyi tartışıyoz lan ilk defa kavga etmeden küfürsüz bukadar sohbet etmişimdir gel devam edek

render konusunda iyi ama fiyatlandırmaları çok yüksek düşük olsa amd kalmaz zaten amdnin driver sorunu olsa nvidia kalmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,635
Üyeler
142,778
Son üye
Luaksy
Top Bottom