Neler Yeni

Ekran kartı değişimi sonrası işlemci 100 derece oluyor

Lynesz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
merhaba 2 gün önce RTX 4060 ekran kartı satın aldım sistemim biraz eski fakat uygun olduğu için aldım ekran kartını aldığım ilk gün sıkıntı yoktu sonrasında kasanın sesinin fazla çıktığını fark ettim ve temizlik yapmaya karar verip yaptım eski termal macununu temizledim tozunu aldım sonrasında taktım ardından bilgisayarı açtığımda bu sefer en fazla 92 derece gören işlemcim 100 sabit oluyordu boştayken ise 50 60 aşağısına düşmüyor elimde yeni termal macun yok ama alırsam bu sorun kesin çözülür mü ayrıyeten fan yerine oturmadı diye çıkar tak yaptım değişen olmadı (İşlemcim:İ5 8400)

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Emre siyah
termal macun değiştirdiniiz mi çıkarttıktan sonra 100 derece sıkıntılı bir derece

Lynesz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
termal macun değiştirdiniiz mi çıkarttıktan sonra 100 derece sıkıntılı bir derece
Hayır şuan elimde yok maalesef siparişini vericem bugün fakat yine de bu kadar olması normal gelmedi bana en son 2 3 sene önce değişmiştim birde

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ahmet Melih Alemdar
merhaba 2 gün önce RTX 4060 ekran kartı satın aldım sistemim biraz eski fakat uygun olduğu için aldım ekran kartını aldığım ilk gün sıkıntı yoktu sonrasında kasanın sesinin fazla çıktığını fark ettim ve temizlik yapmaya karar verip yaptım eski termal macununu temizledim tozunu aldım sonrasında taktım ardından bilgisayarı açtığımda bu sefer en fazla 92 derece gören işlemcim 100 sabit oluyordu boştayken ise 50 60 aşağısına düşmüyor elimde yeni termal macun yok ama alırsam bu sorun kesin çözülür mü ayrıyeten fan yerine oturmadı diye çıkar tak yaptım değişen olmadı (İşlemcim:İ5 8400)
İşlemcinin macunu temizleyip, macunsuz mu taktın, yanlış mı anladım?
Eğer öyleyse normal

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
can
evet öyle yaptım tam olarak ama bu kadar olacağını cidden tahmin etmedim en iyisi termal macun gelene kadar kullanmamak sanırım
işlemcinin perte çıkmadığına dua et

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Emre siyah
Hayır şuan elimde yok maalesef siparişini vericem bugün fakat yine de bu kadar olması normal gelmedi bana en son 2 3 sene önce değişmiştim birde
limitleri zorluyorsunuz hocam.

ThE LoSt

80+ Gold
Bu yaz sıcağında sistemi riske atmışsınız bu şekilde kullanmayın sokağa çıkın bir bilgisayarcıya gidin tek sürümlük alın eve gelin ve işlemi uygulayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,110
Üyeler
151,852
Son üye
murat5561k
Top Bottom