Neler Yeni

ekran kartı eğik duruyor

mehmety20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Yıldırım
merhabalar 6700xt kullanıyorum ekran kartım eğik duruyor bu bir sorun mudur herhangi bir sıkıntı çıkarır mı eğer sorunsa bu sorunu nasıl çözerim?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
3d printer imkanım var boşuna para vermeyim diye düşünüyorum
bende 3d printer olsa neler yaparım neler de, iş için falan gerekmediği için sırf zevkine almak istemiyorum

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
bende 3d printer olsa neler yaparım neler de, iş için falan gerekmediği için sırf zevkine almak istemiyorum
Paran varsa zevkine al derim. Zamanında 3d printer imalatı yapan küçük bi firmada çalışıyordum o sıra sardı makina ben de aldım

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
merhabalar 6700xt kullanıyorum ekran kartım eğik duruyor bu bir sorun mudur herhangi bir sıkıntı çıkarır mı eğer sorunsa bu sorunu nasıl çözerim?
ben tuvalet kagıdı rulosunu bıraz yuvarlayarak ekran kartı tutucu yaptım . kartondan olunca kartın dış yüzeyine de zarar vermıyor hemde sorunsuz bir sekılde dik tutuyor

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,908
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
palit 4080 e bile koymamış hocam. kart çok ağır ve büyük buna rağmen destek aparatı koymamışlar içine, kutuyu açtığımda iyi sövmüştüm, hala aklıma geldikçe sinirleniyorum palit e :ROFLMAO:
3000 serisinde vardı, 4000 serisi kolon gibi bloklardan oluşuyor, bu seride olmaması acayip iş.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,908
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
gamerock da var gaming pro da yok çok garip gerçekten
3000 Pro serisinde vardı ayıp etmişler ama tipini yeni gördüm 4000 serisinde tasarımı şahane olmuş, beğendim. Biraz daha kaslı olsa müq olurmuş.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
3000 Pro serisinde vardı ayıp etmişler ama tipini yeni gördüm 4000 serisinde tasarımı şahane olmuş, beğendim. Biraz daha kaslı olsa müq olurmuş.
evet soğutucu blok diğer markalara göre biraz ince geldi bana da ama yandan ve üstten güzel görünüyo

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,908
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
evet soğutucu blok diğer markalara göre biraz ince geldi bana da ama yandan ve üstten güzel görünüyo
Kendi sitesinden izledim kartı dik mi yan mı ne deniyor işte ön yüzünden görüntüsü çok iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,853
Üyeler
154,135
Son üye
schmeblak
Top Bottom