Neler Yeni

Ekran kartı fiatları düşebilir

Algoritma farklı olduğu için, ETH'de 38 alıyorsan RVN'de o kadarını alacaksın diye bir şey yok, biri KAWPOW, diğeri ethash ya da daggerhashimoto.
anladım hocam da biraz tepki vermişiniz gibime geldi tepki verecek bir şey yok ki ortalıkta
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizin için dememiştim ki hocam :D

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Mining olayı ekran kartı fiyatlarının astronomik seviyelere çıkmasına neden oldu. Neyse ki bu durum son bulmak üzere. Çünkü Ethereum madenciliği için geri sayım başladı. Şirket yetkilileri yaptıkları açıklamalarda Temmuz ayını işaret ettiler.

Ethereum 2.0'ın yayınlanmasına artık sayılı günler kaldı. Şirket yetkilileri yeni güncellemenin önümüzdeki Temmuz ayında yayınlanacağını açıkladılar. Gelecek olan güncelleme ile ekran kartlarıyla kazım yapma olayı da son bulacak.

Farklı bir madencilik türüne geçecek olan Ethereum, artık yatırılan ETH miktarı kadar para kazandıracak. Bu da ekran kartı madenciliğinin tamamen bitmesi anlamına geliyor. Peki şu anda piyasada olan binlerce ekran kartının akıbeti ne olacak? Bu da önemli bir soru işareti diyebiliriz.
Sadece eth kazılmıyor ki ?

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Mining olayı ekran kartı fiyatlarının astronomik seviyelere çıkmasına neden oldu. Neyse ki bu durum son bulmak üzere. Çünkü Ethereum madenciliği için geri sayım başladı. Şirket yetkilileri yaptıkları açıklamalarda Temmuz ayını işaret ettiler.

Ethereum 2.0'ın yayınlanmasına artık sayılı günler kaldı. Şirket yetkilileri yeni güncellemenin önümüzdeki Temmuz ayında yayınlanacağını açıkladılar. Gelecek olan güncelleme ile ekran kartlarıyla kazım yapma olayı da son bulacak.

Farklı bir madencilik türüne geçecek olan Ethereum, artık yatırılan ETH miktarı kadar para kazandıracak. Bu da ekran kartı madenciliğinin tamamen bitmesi anlamına geliyor. Peki şu anda piyasada olan binlerce ekran kartının akıbeti ne olacak? Bu da önemli bir soru işareti diyebiliriz.
Yani bu kadar kesin konuşmiyalim başka mininglerde kazabilirler çok kazandirmasada

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
hehehehehe
anladım hocam da biraz tepki vermişiniz gibime geldi tepki verecek bir şey yok ki ortalıkta

Tepki vermedim, yazış tarzım bu şekilde. Mesela ben 1660 Super ile firo kazarken 2 MH/s civarı kazıyorum tabii kazmak denilemez kazamıyorum hep hata verdi bu yüzden ETH'e devam.

Ali Kara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ali Kara
Evet. Bu arada büyük miner'lar yine ekran kartıyla ethereum 2.0 kazacak. Fark etmeyecek ki.
Eth 2.0 ekran karti ile kazilmayacakmiş attiğim yazinin devaminda ve videosunda söylüyor. Video link:

Mining işi biterse piyasada çok ekran kartı dönecek yani fiyatlarda aşırı düşüşler yaşanabilir.
Keşke inşallah

.

Sadece eth kazılmıyor ki ?
Ama dierleeini o kadar büyük sorun olacağini sanmiyorum.

Yani bu kadar kesin konuşmiyalim başka mininglerde kazabilirler çok kazandirmasada
Onlar oncedende vardi.yani eskisi gibi olur herhalde?.

Son düzenleme:
Eth 2.0 ekran karti ile kazilmayacakmiş attiğim yazinin devaminda ve videosunda söylüyor. Video link:

Keşke inşallah

.

o zaman raven devam ke

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx

Keşke inşallah

.

O kadar büyük sorun diye bir şey yok
Siz olayı yanlış anlamışsınız
Kripto paraları normal para gibi düşünün.
Atıyorum Dolar tamamen piyasadan çekilse insanlar euro alır gibi
Onun sistemide ona benzer

Ali Kara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ali Kara
O kadar büyük sorun diye bir şey yok
Siz olayı yanlış anlamışsınız
Kripto paraları normal para gibi düşünün.
Atıyorum Dolar tamamen piyasadan çekilse insanlar euro alır gibi
Onun sistemide ona benzer
Ama ETH yükselmeden önce o kadar büyük bir bronlem yoktu.yani fitalatı arttı popüler leşti.fiyatı düşdümide herşeyin eski haline geleceğine inaniyoruz.ama sende haklısın.örneğin güzel oturmuş

Top Bottom