Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartı güç kablosu bağlama

Laurâs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Hüseyin Resul Uslu
Merhaba arkadaşlar uzun sürenin ardından hayalimde ki bilgisayarımı topladım ekran kartını ayrı aldığım için montajlamasını ben yapacağım henüz kasa benim tarafıma ulaşmış değil aldığım kart msi rtx 4070 gaming slim modeli kutu içerisinde ki kablonun bi tarafı ekran kartına takıcam geri kalan 2 ucu farklı farklı uçlara taksam sıkıntı olur mu?
Zaten bana ekran kartının kablosu ayıracaklarını söylediler. Yardımcı olursanız sevinirim.

ânomaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Anıl Kadir FINDIK
Pci-e express güç kablosundan mı bahsediyorsunuz anlamadım.

Laurâs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Hüseyin Resul Uslu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ânomaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Anıl Kadir FINDIK
Bu kablonun 2 ucunu nereye takmayı düşünüyorsunuz? Başka bir yerde çevirici olmadan kullanamazsınız. Sorunuzu net bir şekilde anlayamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
ayıracaklarını söyledikleri güç kablosunun ucu ekran kartınızın güç bağlantısı ile uyumsuz ise, kutu içeriğinden çıkan dönüştürücüyü kullanmanız gerekiyor.

Laurâs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Hüseyin Resul Uslu
Bu kablonun 2 ucunu nereye takmayı düşünüyorsunuz? Başka bir yerde çevirici olmadan kullanamazsınız. Sorunuzu net bir şekilde anlayamadım.
Şimdi kutunun içinden kablo çıkıyor bi tek giriş diğer tarafı çift giriş bu çift giriş için bana kabloyu ayıracaklarını söylediler. Bende diyorum ki bu iki ucu farklı farklı yaşam sıkıntı olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayıracaklarını söyledikleri güç kablosunun ucu ekran kartınızın güç bağlantısı ile uyumsuz ise, kutu içeriğinden çıkan dönüştürücüyü kullanmanız gerekiyor.
Bende kutu içerisindeki kullanıcam zaten diğer iki ucu ek bunun, güç kaynağından gelen 2 ucu kutu içerinde ki 2 uca farklı bağlarsam sıkıntı olur mu demek istiyorum.

Kuru içeriğine deki kablo ektedir.

Ekler

• IMG_7659.jpeg
    IMG_7659.jpeg
    34.8 KB · Hit: 12
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
tek uçlu taraf ekran kartına gelecek, diğer iki uçlu tarafa da güç kaynağından gelen kabloları bağlayacaksın. sıralama önemli değil bağlaman ve tam oturduğundan emin olman yeterli. güç kaynağından gelen tek kablodan her ikisini bağlamak yerine, iki ayrı kablo ile ayrı ayrı bağlaman önerilir.

Laurâs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Hüseyin Resul Uslu
tek uçlu taraf ekran kartına gelecek, diğer iki uçlu tarafa da güç kaynağından gelen kabloları bağlayacaksın. sıralama önemli değil bağlaman ve tam oturduğundan emin olman yeterli. güç kaynağından gelen tek kablodan her ikisini bağlamak yerine, iki ayrı kablo ile ayrı ayrı bağlaman önerilir.
Tamamdır çok teşekkür ederim hocam.

Top Bottom