Neler Yeni

ekran kartı ikici el kullanılırmı

Sart1CH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali topcu
ikinci el ekran katrı alınır mı?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,435
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Temiz düzgün olmak kaydıyla alınır tabi. Yoksa biz ekran kartı değiştirirken eski kartı çöpe mi atıyoruz sanki. Yeni kart alan eskisini satıyo bu kadar basit. Mining çıkması olmasın, aşırı ısınma derdi olmasın bal gibi de alınır

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ne testlerı yaptırmalıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

tum sıstemı ıkıncı el toplanırmı
Şahsen dikkat ettiğim ilk başta kartın fiziksel duruma bakıyorum. Bloklarında yıpranma veya sararma varsa muhtemelen miningten içinden geçmiş oluyorlar. 10-15 dakikalık furmark testine sokup sıcaklıklarına bakabilirsin. Garanti etiketleri söküldüyse işlem görmüş olabilir ona da dikkat etmek gerek. Miningli olup olmaması bence çok önemli değil. Uygun şartlarda yapıldıysa değerleri de iyiyse miningli kartlar da tercih edilebilir. Ama bu konuda tecrüben yoksa miningli kart almanı önermem. Satıcıların çoğu dürüst olmadığı için bilmediğin bir konuda seni yanıltabilir. Dikkatli olmanda fayda var. Almak istediğin kartların ilanlarını foruma atıp arkadaşlara da sorabilirsin. Benim aklıma gelen bunlar eklemek isteyen olursa güzel olur. Tüm sistem de toplanabilir ama ben tüm parçalar için tercih etmiyorum. Bazı parçaların sıfır fiyatlarıyla ikinci el farkı çok yok çünkü. Tercih meselesi.

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Mehmet
15 eylül 2022 öncesi faturalı tüm kartlarla mining yapıldığını bilerek al.

Top Bottom