Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartı kırmızı ışık yanıyor

Mert.k

80+ Bronze
Bu sorun ekran kartına güç gitmezse oluşuyor muhtemelen sokette sorun vardır
çok güzel element uyduruyorsun kardeşim benim neredeyse her kartta var güç soketini takınca yanar takılı diye sökünce söner
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkür ederim ilgin için

dediğin gibi oluyor ama ilk defa başıma geldi acaba bi sıkıntı olur mu diye merak ettim.
olmaz önceden olmaması garip sadece ama normal bir şey yani benim rtx 2060 kartımda da böyle

GravityGG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ali Yücel

Mert.k

80+ Bronze
Uygunsuz Dil
cahil dolmuş burası hepsi yanlış bilgilendirme yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
çok güzel element uyduruyorsun kardeşim benim neredeyse her kartta var güç soketini takınca yanar takılı diye sökünce söner

olmaz önceden olmaması garip sadece ama normal bir şey yani benim rtx 2060 kartımda da böyle
Saçma konuşma normalde beyaz yanması gerek o ışığın . En güzel elementleri sen uyduruyorsun anlaşılan

Mert.k

80+ Bronze
2-3 aydır yoktu ama bugün başladı

yeni bi psu almam gerekecek o zaman teşekkürler
knk iki bilgisizin lafına hemen niye inanıyon :D git araştır bana inanmıyorsan kendini masrafa sokacaksın boş yere

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
knk iki bilgisizin lafına hemen niye inanıyon :D git araştır bana inanmıyorsan kendini masrafa sokacaksın boş yere
2 kişi sorun olabilir bu durum normal değil diyor. Bir tane kendini bilmez hadsiz de bunlar cahil tek doğruyu ben biliyorum diyor. Sıkıntı değil hocam herkes istediğini yapabilir sen boş konuşmalarına devam et

Mert.k

80+ Bronze
Saçma konuşma normalde beyaz yanması gerek o ışığın . En güzel elementleri sen uyduruyorsun anlaşılan
bakarsan ne yazdığına @Mehmet Yılmaz ın o kablo sökük olsa ekrana uyarı verir pc masa üstüne geçmez saçmalıyorsun boş boş

2 kişi sorun olabilir bu durum normal değil diyor. Bir tane kendini bilmez hadsiz de bunlar cahil tek doğruyu ben biliyorum diyor. Sıkıntı değil hocam herkes istediğini yapabilir sen boş konuşmalarına devam et
düzgün konuş terbiyeni takın hadsiz miş :D

arkadaşlar sabahtan beri ekran kartının güç girişinde kırmızı ışık yanıp sönüyor, ne yapmalıyım.
ekran kartı modelini söyler misin hocam gaming x trio gibi duruyor ama
DÜZELTME: ROGMUŞ TAM BAKMAMIŞTIM

Ekler

• fff.png
    fff.png
    312.6 KB · Hit: 84

GravityGG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ali Yücel
bakarsan ne yazdığına @Mehmet Yılmaz ın o kablo sökük olsa ekrana uyarı verir pc masa üstüne geçmez saçmalıyorsun boş boş

düzgün konuş terbiyeni takın hadsiz miş :D

ekran kartı modelini söyler misin hocam gaming x trio gibi duruyor ama
asus rog 3060

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
Hocam bunun standartı herkes tarafından bilindiği üzere beyaz led yanmasıdır. Bu led kırmızıya döndüğüne göre bir sıkıntı olabilir. Aksini iddia eden kör cahilin tekidir. Biz illa sorun bar demiyoruz kartta ama olabilir diyoruz arkadaşın tedbirli davranması açısından. Boş ithamlarda bulunma insanlara karşı. Bu konuda daha önce açılmış başlıklar da var sorunun ne olduğu o konu başlıkları altında bulunabilir.

Mert.k

80+ Bronze
kabloyu söküp ucunu temizlemeyi dener misin dış fırcasıyla da olabilir toz yaptıysa temassızlık olabilir belki çünkü ya o takılı olduğunda yanar yada sökük olduğunda sonra takıldığına emin ol sıkıca dikkatlice geri tak söner muhtemelen eğer çıktığı için yanıyorsa

Hocam bunun standartı herkes tarafından bilindiği üzere beyaz led yanmasıdır. Bu led kırmızıya döndüğüne göre bir sıkıntı olabilir. Aksini iddia eden kör cahilin tekidir. Biz illa sorun bar demiyoruz kartta ama olabilir diyoruz arkadaşın tedbirli davranması açısından. Boş ithamlarda bulunma insanlara karşı. Bu konuda daha önce açılmış başlıklar da var sorunun ne olduğu o konu başlıkları altında bulunabilir.
rabbim şifalar versin sana itham diyor sanki dolandırıcı k*til vs dedikte itham diyor :D daha kelimenin anlamını bilmıyorsun

Teşekkürler tavsiyeler için dün elektriği komple kestim tekrar güç verince kırmızı ışık gitti.daha öncede böyle yapmıştı aynı şekilde çözdüm eğer tekrardan olursa bağlantıları komple sokup tekrar denerim başka kabloyla güç kaynağı modüler
donanımhaber foumunda bir arakdaş böyle yaptığını ve çözüldüğünü söylemiş

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Yunus Şahin
Uygunsuz Dil
tamam en kral en paşa sensin :D

O zaman senin anlayacağın dilden konuşalım.

Sen ***** mısın? Beynin yok mu senin? Adamlar her yere LED koyuyor zaten güç girişine niye öyle tek bir ışık koyuyor? Cahil köpek git de bir araştır o zaman sorun olduğunda niye yandığını.

Aynı model kart ROG STRIX...

Adsız.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,177
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü
Top Bottom