Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartı marka alınabilirlik sırası

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ekran kartı marka/modele göre tier falan varmış liste varsa atabilir misiniz? Veya kendi yaptığınız listede olur. Mümkünse RTX 4070 SUPER olsa çok iyi olur

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
cagari
böyle bi konuda güzel bi tierlist yapılabileceğinden emin değilim iş bütçede bitiyor pahalı markalarla ucuz markaların arasında sadece 2 fark var oda soğutma ve malzeme kalitesi bütçen pahalı markalara yetiyorsa ve sıcaklık benim için önemli diyorsan pahalı asus msı gibi markalara bakacaksın yada soğutması malzeme kalitesi benim için önemli değil diyosan tabii ki daha düşük fiyatlı markalara bakacaksın iş bu kadar, bu kadar kasmaya gerek yok

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
böyle bi konuda güzel bi tierlist yapılabileceğinden emin değilim iş bütçede bitiyor pahalı markalarla ucuz markaların arasında sadece 2 fark var oda soğutma ve malzeme kalitesi bütçen pahalı markalara yetiyorsa ve sıcaklık benim için önemli diyorsan pahalı asus msı gibi markalara bakacaksın yada soğutması malzeme kalitesi benim için önemli değil diyosan tabii ki daha düşük fiyatlı markalara bakacaksın iş bu kadar, bu kadar kasmaya gerek yok
Benim iş biraz karışık öyle olmuyor özelden yazıcağım sana

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok açıklayıcı oldu sağol

Top Bottom