Neler Yeni

Ekran kartı seçerken AMD mi? Nvidia mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Oğuzhan Özkan
Arkadaşlarr lütfen gerek yok bu şekilde tartışmaya lütfen rica ediyorum

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
RTX kartların içi çift çekirdeklidir yani içinde hem CUDA hem de Tensör çekirdekleri var.

Örneğin yayın açtığın zaman kart çift çekirdekli olduğu için FPS düşüşü olmuyor. Ama AMD kartlar tek çekirdekli oiduğu için FPS düşüşü yaşayacaksın.

Aynı durum oyun oynarken aynı zamanda oynadığın oyunu kaydettiğin zamanda AMD kartlarda FPS düşüşü olacağı.

Ray-Tracing teknolojisi sayesinde destekleyen oyunlarda daha iyi yansıma olacak RTX seçersen. Ayrıca artık yeni oyunlar gölge efeklerini geliştiriyor. RTX kartlar çift çekirdekli olduğu için bu gölge efekleri RTX kartlarda daha performanslı çalışıyor.
4000tl'ye 2060 mı alsın :D
Şaka yapma git burdan

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Göksel Gündüz
4000tl'ye 2060 mı alsın :D
Şaka yapma git burdan

Al işte bi tane daha çıktı. Başlıkta ne yazıyor güzel kardeşim.

Ekran kartı seçerken AMD mi? Nvidia mı?​

Sen fakirsen ben ne yapayım :D Sana farkını açıkladım. Hazmedemiyorsan bir doktora görün.

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Al işte bi tane daha çıktı. Başlıkta ne yazıyor güzel kardeşim.

Ekran kartı seçerken AMD mi? Nvidia mı?​

Sen fakirsen ben ne yapayım :D Sana farkını açıkladım. Hazmedemiyorsan bir doktora görün.
Dostum arkadaş 4000TL bütçede tavsiye istiyor marka fanboyluğu yapma burda rx 5700xt yerine 2060 öneriyorsun ya dencek söz yok

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Göksel Gündüz
Dostum arkadaş 4000TL bütçede tavsiye istiyor marka fanboyluğu yapma burda rx 5700xt yerine 2060 öneriyorsun ya dencek söz yok

Valla ben farkını açıkladım abicim, fan boyluk işini sizin gibiler daha iyi bilir. Ben 22 yaşında başladım forum sitelerine takılmaya 18 senedir sizin gibi fanboylarla uğraşıyorum.

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Valla ben farkını açıkladım abicim, fan boyluk işini sizin gibiler daha iyi bilir. Ben 22 yaşında başladım forum sitelerine takılmaya 18 senedir sizin gibi fanboylarla uğraşıyorum.
Yaşından da mesajda bahsediyor bide hava atmak için akıl yaşta değil başta umrumda değil kaç yaşında olduğun burda rx 5700xt gibi bir kart varken 2060 yanından geçemez.

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Göksel Gündüz
Yaşından da mesajda bahsediyor bide hava atmak için akıl yaşta değil başta umrumda değil kaç yaşında olduğun burda rx 5700xt gibi bir kart varken 2060 yanından geçemez.
5700XT ile RTX 2060'ı kıyaslayan oldu mu? Polemik yaratma abicim, lütfen rica ediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,044
Üyeler
152,168
Son üye
wastekuxdd
Top Bottom