Neler Yeni

Ekran kartı termal macun değişimi?

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
Turuncu Keskin
Ekran kartı termal macun değişimi garantiyi bozuyor mu? Googleden baktığımda bozulduğu ve bozulmadığı arasında çok şey var. Garanti durumu bozuluyor mu?

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Bildiğim kadarıyla bozuluyor.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Ekran kartı termal macun değişimi garantiyi bozuyor mu? Googleden baktığımda bozulduğu ve bozulmadığı arasında çok şey var. Garanti durumu bozuluyor mu?
kartın içini açmak garantiyi bozuyor.

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin
Ekran kartının içini açmak bozmaz. İçini açmak için 4 tane vidayı çıkartman gerekir. Bu 4 vidanın 1 tanesinin üzerinde etiket olur. Eğer vidayı açarsan etiket yırtılır ve garanti bozulmuş olur. Eğer etiket yoksa aç gitsin. Ama etiket varsa ve çok ısınmıyorsa elleme, çünkü satarken alıcılar genelde etiket varmı diye bakıyor kartın tamirli olup olmadığını anlamak için.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
Turuncu Keskin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartının içini açmak bozmaz. İçini açmak için 4 tane vidayı çıkartman gerekir. Bu 4 vidanın 1 tanesinin üzerinde etiket olur. Eğer vidayı açarsan etiket yırtılır ve garanti bozulmuş olur. Eğer etiket yoksa aç gitsin. Ama etiket varsa ve çok ısınmıyorsa elleme, çünkü satarken alıcılar genelde etiket varmı diye bakıyor kartın tamirli olup olmadığını anlamak için.
Etiket dediğin sanırım barkod numarası.

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin

Ekler

• images (16).jpeg
    images (16).jpeg
    59.9 KB · Hit: 58

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Örnek fotoğraf bırakıyorum
(Fotoğraf bana ait değildir)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer ki illa macun değişimi gerekiyorsa ekran kartını aldığın yeri ara onlar değiştirir garantisi de bozulmaz
Bundan benim gt210da var, ilana koyacaktım koymadan önce macununu temizliyim öyle koyayım dedim baktım bir vidasında böyle etiket vardı ellemedim, demek ki olayı buymuş. 🤔

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom