Neler Yeni

Ekran Kartı yerine PS3 alınır mı?

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Beyler bende MSI Twin Frozr GTX 750 Ti var bu kartı satılığa çıkardım satıp üzerine para koyup daha iyi bir şey almak için biri PS3 Slim 230GB 12oyun ve 1 orijinal kol ile takas istiyor bende eski ekran kartımı kullanabilirim bayağı eski HD4600 1GB ama 2sene işimi gördü başka ekran kartı alana kadar işime görür. Sizce mantıklı bir şey olur mu bende Crysis oynamak için istiyorum eskiden biraz oynama fırsatım olmuştu ama tabii daha başka oyunlar içinde istiyorum PC"de bitirdim ama konsolda başak oluyor sizce takas etmeli miyim?

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Beyler bende MSI Twin Frozr GTX 750 Ti var bu kartı satılığa çıkardım satıp üzerine para koyup daha iyi bir şey almak için biri PS3 Slim 230GB 12oyun ve 1 orijinal kol ile takas istiyor bende eski ekran kartımı kullanabilirim bayağı eski HD4600 1GB ama 2sene işimi gördü başka ekran kartı alana kadar işime görür. Sizce mantıklı bir şey olur mu bende Crysis oynamak için istiyorum eskiden biraz oynama fırsatım olmuştu ama tabii daha başka oyunlar içinde istiyorum PC"de bitirdim ama konsolda başak oluyor sizce takas etmeli miyim?
Ps3 alınmaz artık. PC daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Melik Fırat Erdoğan
insanlarda umut kalmadı ki napsın adam ps3e yöneliyor

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
hocam benim gtx 750li sistemime ps4 teklifi gelmişti oyunlarla beraber vermedim yerinde olsam vermem

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bütce yoksa pc alamaz yeni nesil konsol alacak parası yoksa ps3 yönelebilir bence .kırdırsa istediği oyunu oynayabilir zaten sony market desteğini kesti
Hocam pc var
Fx-8120 işlemci
8gb 1600mhz ram
gıgabyte 970a-ds3 anakart
ssd,2xhh
gtx 750ti

ssd ve hdd"ler hariç satıp ps4 1tb ve 1kol alabilirim ama ps4 oyunları pahalı geldi bana hangisi daha mantıklı.
hocam benim gtx 750li sistemime ps4 teklifi gelmişti oyunlarla beraber vermedim yerinde olsam vermem
Hocam bende ssd ve hdd hariç satarsam ps4 1tb ve 1kol alabilirim ama oyunları daha pahalı ps4"ün
Mesaj otomatik birleştirildi:

insanlarda umut kalmadı ki napsın adam ps3e yöneliyor
Hocam ssd ve hdd hariç satarsam kasayı ps4 1tb ve 1kol alabilirim ama oyunları pahalı gibi

Sami Järvi

80+ Silver
Hocam pc var
Fx-8120 işlemci
8gb 1600mhz ram
ssd,2xhh
gtx 750ti

ssd ve hdd"ler hariç satıp ps4 1tb ve 1kol alabilirim ama ps4 oyunları pahalı geldi bana hangisi daha mantıklı.

Hocam bende ssd ve hdd hariç satarsam ps4 1tb ve 1kol alabilirim ama oyunları daha pahalı ps4"ün

Hocam ssd ve hdd hariç satarsam kasayı ps4 1tb ve 1kol alabilirim ama oyunları pahalı gibi
xbox alın last of us veya god of war oynamak istemezseniz çünkü game pass tam bizim gibi ekonomiye sahip ülkeler için çok güzel bir teknoloji

xbox alın last of us veya god of war oynamak istemezseniz çünkü game pass tam bizim gibi ekonomiye sahip ülkeler için çok güzel bir teknoloji
ve evet sadece oyun oynamak isterseniz pc satın

Hocam pc var
Fx-8120 işlemci
8gb 1600mhz ram
ssd,2xhh
gtx 750ti

aga tavsiyem biraz da ordan buldan zorla al bir tane series s kafanı dinle 5 yıl game pass ile mükemmmel olyuor series s kullanıyorum memnumum

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Bana sorarsanız Xbox 360 çok güzel bir konsol uygun fiyatlı 720 p tabi. Xbox one düz modeli var onunda fiyatı çok uygun ayrıca gamepass de var yani aaa oyunculuk için en ekonomik yöntem bunlar

Top Bottom