Neler Yeni

Ekran kartıma bu yaz aylarında nasıl soğutma yapa bilirim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
O oyunu oynarken hava 36-45 derece aralarinda idi
Mesaj otomatik birleştirildi:

O oyunu oynarken hava 36-45

Gigabyte RTX 3060TI Windforce OC GV-N306TWF2OC-8GD 256 Bit GDDR6 8 GB

Bilmemezliğimin kusuruna bakmayin UV nedir acaba Aciklarmisiniz nasıl yapılıyor
gigabyte termal pad macun vs fabrikadan kaliteli olmuyor azcık araştırırsan o kartları yazdıklarıma denk gelirsin

MKAErens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
MKAEREN
gigabyte termal pad macun vs fabrikadan kaliteli olmuyor azcık araştırırsan o kartları yazdıklarıma denk gelirsin
F/p olduğu için aldim pek bi performans sorunu yaşamıyorum sonuçta turkiyede yaşıyoruz paramız buna yetiyor :)

Tsunade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Tsunade m
En fazla 91 gördüm control oyununda ve en yüksek grafiklerde bi ara rtx açtım gene 91 in üstüne cikmadi
hocam 91 derece fazla

hocam bende gigabayte kullanıyorum neden gigabayte markasına karşı böyle bir algı var :) rdr2 ultrada oynuyorum yaşadığım yerde havalar çok sıcak 35 derece masamın üstünde eşya koymalık yer var oraya kadar uzanmadığın için masanın altığına koyuyorum ve 75 derecede oynuyorum böyle bir algı olması çok saçma bana göre

MKAErens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
MKAEREN
hocam 91 derece fazla

hocam bende gigabayte kullanıyorum neden gigabayte markasına karşı böyle bir algı var :) rdr2 ultrada oynuyorum yaşadığım yerde havalar çok sıcak 35 derece masamın üstünde eşya koymalık yer var oraya kadar uzanmadığın için masanın altığına koyuyorum ve 75 derecede oynuyorum böyle bir algı olması çok saçma bana göre
Anlıyorum hocam ekran karti modeli ne bu arada bu cikan ilk 3060ti lardan olduğu icin soğutma bloğu pek iyi degil demişlerdi

Tsunade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Tsunade m
Anlıyorum hocam ekran karti modeli ne bu arada bu cikan ilk 3060ti lardan olduğu icin soğutma bloğu pek iyi degil demişlerdi
rtx 3060 12gb eagle modeli hocam windforce pek bilmiyorum ama termal macun ped değişimi vs yapabilirsiniz veya bilgisayar çok tozlanmışta olabilir ama yinede 91 derece fazla normal değil

MKAErens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
MKAEREN
rtx 3060 12gb eagle modeli hocam windforce pek bilmiyorum ama termal macun ped değişimi vs yapabilirsiniz veya bilgisayar çok tozlanmışta olabilir ama yinede 91 derece fazla normal değil
Hocam garantisi var daha yeni alındı daha kaliteli termal macun ve pad degisimi yapmam icin 2 yıl beklemem lazm ne yazikki ozmn a kadar ekran kartini değiştirmeyi düşünüyorum satarken garantisi olarak satmak istiyorum yinede teşekkür ederim :)

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
hocam 91 derece fazla

kral çünkü kanıtlanmış bir şey termal pad ile macunu kaliteli koymuyorlar sürmüyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
992,578
Üyeler
156,950
Son üye
FearrFD2