Neler Yeni

Ekran kartına gelen zarar nasıl anlaşılır

equo124

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali Suat Gergin
Ekran kartını çıkarırken ve takarken anahtarını açmayı unuttum. Pcie girişinden kırılma sesi geldi(takılma sesi değil takılma sesini biliyorum) ve içine 2 3 kez vida kaçtı bide zorunluluktan 2 3 kez PC nin fişini çekmek zorunda kaldım
Ekran kartı çalışıyor, aygıt yöneticisinde yanında ünlem işareti yok ama sorun var mı diye nasıl kontrol ederim?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
kartı çıkar slot girişini kontrol et hocam, bide anakartın pcıe slotuna bak içinde parça fln kalmışmı, eğer bi şey yoksa furmark testi yap onda da normalde pek bişi yoktur

equo124

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali Suat Gergin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kartı çıkar slot girişini kontrol et hocam, bide anakartın pcıe slotuna bak içinde parça fln kalmışmı, eğer bi şey yoksa furmark testi yap onda da normalde pek bişi yoktur
Knk ekran kartını tekrar çıkarma riski alamam takması çok zor sabitleme vidası iç tarafta başka öğrenme yolu yok mu

Livaković

80+ Silver
Ekran kartını çıkarırken ve takarken anahtarını açmayı unuttum. Pcie girişinden kırılma sesi geldi(takılma sesi değil takılma sesini biliyorum) ve içine 2 3 kez vida kaçtı bide zorunluluktan 2 3 kez PC nin fişini çekmek zorunda kaldım
Ekran kartı çalışıyor, aygıt yöneticisinde yanında ünlem işareti yok ama sorun var mı diye nasıl kontrol ederim?
ekran kartı neydi meraktan soruyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,764
Üyeler
158,187
Son üye
esraaa
Top Bottom