Neler Yeni

Ekran kartına güç gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Celil Emre Danişmant
Bilgisayarda bir sıkıntı yoktu. Oyun oynuyordum bir anda dondu ekran ama kasa çalışmaya devam etti. Ekran kartım sapphire nitro + modeli ve kasanın kapağını açıp baktığımda led ışığı da yanıyordu. Bu sırada ekransa no signal yazıyordu. Reset atayım dedim. Bu sefer de ilk açılışta 1 sn liğine ekran kartının led ışığı yanıyor sonra sönüyor ve ekrana görüntü gelmiyor. Ekran kartını çıkarttım, pinlerini silgi ile sildim, güç kaynağından gelen başka bir pin kablosunu taktım, sorun aynı şekilde devam ediyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Celil Emre Danişmant
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartında LED varsa güç gidiyordur
Gelip hemen gidiyor ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartında LED varsa güç gidiyordur
Şu anda yeni bir şey fark ettim. Anakartım ASUS P7H55 modeli ve memok tuşu var. O tuşun hemen altında kırmızı bir LED yanıyor bir müddet sonrasında sönüyor güç tuşuna bastığımda. Bu ne anlama geliyor. Ekran kartında hala aynı sorun var bu arada. İşlemcim Xeon, 1.nesil bir işlemci olduğundan GPU yok içinde. Ekran kartı olmadan açılmayacağını biliyorum ama ekran kartını çıkarıp açmaya çalışınca yine o kırmızı LED aynı şekilde yanıp sönüyor. Sistem açılmıyor, ekrana görüntü gelmiyor.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,475
Üyeler
140,649
Son üye
denizzwo
Top Bottom