Neler Yeni

ekran kartını bilgisayar açıkken söktüm

Raxtel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emir
Bilgisayar açıkken ekran kartını sökmüştüm ondan sonra tüm ses cihazlarından ses cızırtılı gelmeye başladı sorun ne olabilir?

innata

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Onur Erçakır
Ben geçen sene yepyeni bilgisayarımdan kapalıyken ekran kartını söküp takmıştım. Kapasitörlerdeki elektriği boşaltmayı unutmuşum. Anakartta bir yer kısa devre mi yaptı nedir bilmiyorum, benim ses de sürekli cızırtı yapmaya başlamıştı. Düzelmedi yeni anakart aldım.

Raxtel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben geçen sene yepyeni bilgisayarımdan kapalıyken ekran kartını söküp takmıştım. Kapasitörlerdeki elektriği boşaltmayı unutmuşum. Anakartta bir yer kısa devre mi yaptı nedir bilmiyorum, benim ses de sürekli cızırtı yapmaya başlamıştı. Düzelmedi yeni anakart aldım.
benim durumum çok daha farklı muhtemelen her şey çalışıyor sesi arızalı sadece

pc ustasi1

80+ Silver
Bilgisayar açıkken ekran kartını sökmüştüm ondan sonra tüm ses cihazlarından ses cızırtılı gelmeye başladı sorun ne olabilir?
Olm ben herşeyi söktükten SONRA 10 DAKKA BEKLEYİP POWER TUŞUNA 20 SN BASILI TUTUP SÖKÜYORUM ELİMDEDE ELDİVEN OLUYOR STATİK ELEKTRİK OLUR BELKİ DİYE
Mesaj otomatik birleştirildi:

Raxtel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olm ben herşeyi söktükten SONRA 10 DAKKA BEKLEYİP POWER TUŞUNA 20 SN BASILI TUTUP SÖKÜYORUM ELİMDEDE ELDİVEN OLUYOR STATİK ELEKTRİK OLUR BELKİ DİYE
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok iyi yapmışsın kardeşim peki şu anki arıza ne olabilir?

Top Bottom