Neler Yeni

Yardım Ekran Kartını İade Etmeli miyim?

troyn666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baran
Merhaba Geçen Haftaki İndirimlerde 7800TL'ye XFX RX 6600XT Quick Modelini Aldım. 3 Fanlı olması ve indirimi beni çok cezbetti. Fakat Bakıyorum ki günden güne fiyatlar düşüyor.

Şuan sistemimdeki işlemci R5 1500X bu yüzden ekran kartının gücünün yarısını bile kullandığını sanmıyorum. İşlemci fiyatlarının ekran kartıyla yarıştığı bu dönemde işlemci almam da pek olası değil.

Yani Kartı pek aktif kullanamıyorum zaten. Sizce iade edip sahip olduğum GTX 980'i kullanmaya devam edip başka indirim beklemeli miyim?

Daha fazla düşer mi fiyatlar yoksa artık bu seviyede sabitlenir mi? Mesela 1000TL daha ucuza olsa kendi işlemcimi de satıp işlemci + ekran kartı almış olurdum. Piyasayı hiç takip edemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Kartı iade et. 980i sat. İşlemcini sat ya da direkt sistemle sat yenisini al

seniyazdim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Ali Arslan
Mutlaka iade et 6600tlye satıldı 2 gün önce

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kartı iade et. Sistemi sat. Yeni bir sistem topla. Muhtemelen RX 6600 XT'li bir sistem toplanır.

YunusOZ

80+ Bronze
Merhaba Geçen Haftaki İndirimlerde 7800TL'ye XFX RX 6600XT Quick Modelini Aldım. 3 Fanlı olması ve indirimi beni çok cezbetti. Fakat Bakıyorum ki günden güne fiyatlar düşüyor.

Şuan sistemimdeki işlemci R5 1500X bu yüzden ekran kartının gücünün yarısını bile kullandığını sanmıyorum. İşlemci fiyatlarının ekran kartıyla yarıştığı bu dönemde işlemci almam da pek olası değil.

Yani Kartı pek aktif kullanamıyorum zaten. Sizce iade edip sahip olduğum GTX 980'i kullanmaya devam edip başka indirim beklemeli miyim?

Daha fazla düşer mi fiyatlar yoksa artık bu seviyede sabitlenir mi? Mesela 1000TL daha ucuza olsa kendi işlemcimi de satıp işlemci + ekran kartı almış olurdum. Piyasayı hiç takip edemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Iade kabul etmeyebilirler haberin olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,125
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom