Neler Yeni

Ekran Kartının Bu Kadar Isınması Normal Mi?

75 dereceyi bu havalarda görmediyseniz eğer şuan 80 felan normal 3 ay öncesine 75e göre Eğer iyi ,soğutsaydı 2 adet fan takın diyecektim ekran kartının altına psunun üstüne fakat 2 3 için uğraşmaya değmez nvidianın kartları kaliteli sıcaklıktan dolayı fişi çekeceğini sanmıyorum
Teşekkür ederim. Kullanmaya devam :d

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kasam kötü malesef. Gamepower horizon. 240mm sıvı soğutma aldıktan sonra daha kötü oldu hava akışı. Radyatör üste sığmadığından öne taktım. Hatta fotoğrafını koyayım kasanın.Alıntıyı görüntüle
Hocam sıvı soğutma yanlış takılmış.
Benim bildiğim fanlar radayatörün önüne takılacak arkasında değil.Kasaya hava girişi olmuyor ki.
Örn:
örn.png

@crazyreign efendim siz ne diyorsunuz ?

Hocam sıvı soğutma yanlış takılmış.
Benim bildiğim fanlar radayatörün önüne takılacak arkasında değil.Kasaya hava girişi olmuyor ki.
Örn:
Alıntıyı görüntüle
@crazyreign efendim siz ne diyorsunuz ?
Çizim yaptım size atmak için: Kırmızılar radyatörün fanı, maviler kasanın fanı. Dört fan da içeri üflüyor. Birkaç videoda böyle yapıldığını görmüştüm mantıklı gelmişti o zaman kasama uygun olduğunu düşünerek. Siz ne düşünüyorsunuz?
Adsız.png

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çizim yaptım size atmak için: Kırmızılar radyatörün fanı, maviler kasanın fanı. Dört fan da içeri üflüyor. Birkaç videoda böyle yapıldığını görmüştüm mantıklı gelmişti o zaman kasama uygun olduğunu düşünerek. Siz ne düşünüyorsunuz?
Alıntıyı görüntüle
Mavi fanları çıkarıp sıcaklıkları öyle dener misiniz birde ?

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
İlk önce Sıvı Soğutma Montajı yanlış. Sıvı Soğutmayı üst tarafa takabilirsin. Önü Mesh Panel değil galiba kasanın.
Soğuk Hava veye Temiz hava nasıl girecek Radyatör'e . Ayrıca RADYATÖR'e takılı fanları diğer tarafa alın.

Radyatörü üst tarafa alın. Fark edecektir. Sıcaklık değerleri.

İlk önce Sıvı Soğutma Montajı yanlış. Sıvı Soğutmayı üst tarafa takabilirsin. Önü Mesh Panel değil galiba kasanın.
Soğuk Hava veye Temiz hava nasıl girecek Radyatör'e . Ayrıca RADYATÖR'e takılı fanları diğer tarafa alın.

Radyatörü üst tarafa alın. Fark edecektir. Sıcaklık değerleri.
üste takılmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

üste takılmıyor.
Ram'lere temas ediyor.

@crazyreign Reis, sen ne düşünüyorsun bu konuda?

Hocam konu 3 sayfa olmuş size zahmet özet geçer misiniz :D.
İlk sayfada kasanın fotosu var, bazı arkadaşlar radyatörün yanlış konumlandırıldığını düşünüyor. İkinci sayfada radyatörün ve fanların çizimi var. Doğru mu diye merak ediyorum.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,608
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
İlk sayfada kasanın fotosu var, bazı arkadaşlar radyatörün yanlış konumlandırıldığını düşünüyor. İkinci sayfada radyatörün ve fanların çizimi var. Doğru mu diye merak ediyorum.
Bu konuya önceden etiketlenmişim ama bende gözükmemiş. Eğer sıvı soğutucunun yanlış takıldığından dolayı diyorsanız sorun yok, o şekilde takılması normal.

Bu konuya önceden etiketlenmişim ama bende gözükmemiş. Eğer sıvı soğutucunun yanlış takıldığından dolayı diyorsanız sorun yok, o şekilde takılması normal.
4 fanın içeri üflemesinde sıkıntı var mı?

Top Bottom