Neler Yeni

EKRANA GÖRÜNTÜ GELMEME SORUNU

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Sistemde bir hata yok açılıyor kasa ama ekrana monitöre gelmiyor görüntü yeni kurdum sistemi sbeebi nedir hdmı ve display ile denedim monitör çalışıyor ekran kartı da anaakrtta debug ışıkları yanmıyor ne yapabilirim ?

Ekler

• IMG_20240831_154125.jpg
    IMG_20240831_154125.jpg
    3.8 MB · Hit: 23

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Monitör kablosu anakarta mı takılı ekran kartına mı?
Monitör fişi takılı mı?
Ramler tam oturmamış olabilir mi? Veya ekran kartı?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör kablosu anakarta mı takılı ekran kartına mı?
Monitör fişi takılı mı?
Ramler tam oturmamış olabilir mi? Veya ekran kartı?
Hocam şuan hdmı ile görüntü geldi lakin display ile görüntü alamıyorum bicbir şekilde 2 kablo denedim anlamadım bende acaba driver yükleyince mi duzelecek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hdmı görüntü veriyor ama dipslay ile bir türlü görüntü alamıyorum yapmam gereken bişey mi var anlamadım

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam şuan hdmı ile görüntü geldi lakin display ile görüntü alamıyorum bicbir şekilde 2 kablo denedim anlamadım bende acaba driver yükleyince mi duzelecek

Hdmı görüntü veriyor ama dipslay ile bir türlü görüntü alamıyorum yapmam gereken bişey mi var anlamadım
Dene bakalım driverı

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Dene bakalım driverı
Görüntü aldım lakin bu sefer de yeniden başlatınca falan no Signal htasi verdi 2 kez kabloları tamamen çıkarıp taktım düzeldi ama şimdi Gine yeniden başlattım Gine hata verdi anlamadım neden böyle yaptığını

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Görüntü aldım lakin bu sefer de yeniden başlatınca falan no Signal htasi verdi 2 kez kabloları tamamen çıkarıp taktım düzeldi ama şimdi Gine yeniden başlattım Gine hata verdi anlamadım neden böyle yaptığını
Birisi daha benzer konu açmış ona da bir kaç şey söyledim cevap vermedi hala. O çözerse yazarım

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Birisi daha benzer konu açmış ona da bir kaç şey söyledim cevap vermedi hala. O çözerse yazarım
Hocam ilginç gelicek ama USB flash bellek veya telefon bağlıyken görüntü gelmio çıkarıp yeniden başlatınca gelio biosa girip güncelleme yapcam giremiom anlamadım bir ayar mi var acaba

Bios tuşuna basınca pc görüntü vermiyor anlamadığım bir şekilde biosa giremiom girsemde görüntü yok ama normal açılıyor çok garip çözemedim

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam ilginç gelicek ama USB flash bellek veya telefon bağlıyken görüntü gelmio çıkarıp yeniden başlatınca gelio biosa girip güncelleme yapcam giremiom anlamadım bir ayar mi var acaba

Bios tuşuna basınca pc görüntü vermiyor anlamadığım bir şekilde biosa giremiom girsemde görüntü yok ama normal açılıyor çok garip çözemedim
Komple tüm anakart, güç, Ekran kartı kablolarını çıkarıp geri taksan? Bir de ramleri dene
RGB kablosu takılıyken açılmayan bilgisayar bile gördüm onu da dene

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Komple tüm anakart, güç, Ekran kartı kablolarını çıkarıp geri taksan? Bir de ramleri dene
Hocam şuan USB falan her şey takılı hdmı kablo ile girdim biosa geldi ayrıca biosu baya eski 2023 kalma bios bide şöyle bişey var display ile açılırken MSI yazısı bile gelmio hemen açılıp lakin hdmı ile MSI yazısı gelio sonra açılıo

Hocam hdmı ile bağlayınca şu yazı geliyor altta ufak hani del f12 falan yazar ya o ekran geliyor lakin display ile bağlayınca bu yazı gelmio direk Windows geliyor biosa giremiyorum del tusuna sürekli basınca da görüntü gelmio öyle takılı kalıyor bir ayarı mi var anlamadım biosu son sürüm yaptım düzelmedi

Ekler

• IMG_20240831_170509.jpg
    IMG_20240831_170509.jpg
    2.8 MB · Hit: 11
Son düzenleme:

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İnternette videosu falan var mı baktın mı?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Uefi yi csm yapın diyor şuan deniyorum bakalım duzelcekmi

Ne yazık ki uefi csm yapmak da düzeltmesi çok saçma anlamadığım bir şekilde

Uefi yi csm yapın diyor şuan deniyorum bakalım duzelcekmi

Ne yazık ki uefi csm yapmak da düzeltmesi çok saçma anlamadığım bir şekilde
Hocam çözüm bulabilcezmi bu durum için ne yapsam duzeltmeedim sorun yok cihazlarda ama biosta bu haltı yapio ben anlamadım neden display ile girerken MSI yazısı gelmio Windows gelio direk

Son düzenleme:
Top Bottom