Neler Yeni

Ekrana (TV) görüntü gelmiyor

LABEBE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin POLAT
Ekranım olmadığı için tvden görüntü aliyordum fakat şuan kasa açılıyor ama görüntü gelmiyor pc daha çok yeni acaba ekran kartını mı yaktım çözemedim ama klavyenin ışıkları felan yanıyor yardım edin lütfen?

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Ekranım olmadığı için tvden görüntü aliyordum fakat şuan kasa açılıyor ama görüntü gelmiyor pc daha çok yeni acaba ekran kartını mı yaktım çözemedim ama klavyenin ışıkları felan yanıyor yardım edin lütfen?
Tv ye bağladığın kabloları kontrol etmelisin kablo bağlı ise başka bir kabloyla dene

LABEBE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin POLAT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tv ye bağladığın kabloları kontrol etmelisin kablo bağlı ise başka bir kabloyla dene
agam çok kaliteli hdmi ile baglaniyodum sisteme göre psu biraz düşük kalıyor ondan olabilir mi agam?sistem 3060 psu 550 w

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,501
İsim
Emre Zengin
TV'de HDMİ ile bağlanma ayarına tekrar göz at.

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
agam çok kaliteli hdmi ile baglaniyodum sisteme göre psu biraz düşük kalıyor ondan olabilir mi agam?sistem 3060 psu 550 w
Psu gerçekten yetersiz ama sorun ondan kaynaklı değil bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde başka bir hdmi varsa onunla denersen iyi olur

LABEBE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin POLAT

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Deneyeceğim hocam

Başka yok malesef ya
Yani hocam benin tahminim sorun kabloyla alakalı sorun sistemde olsa büyük ihtimal belli ederdi

LABEBE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin POLAT
Yani hocam benin tahminim sorun kabloyla alakalı sorun sistemde olsa büyük ihtimal belli ederdi
Mesela bundan önce de tvyi önceden açınca görüntü vermiyordu pcyi sonra açmam gerekiyordu psu diye düşünüyordum

TV'de HDMİ ile bağlanma ayarına tekrar göz at.
Şuan baktım da tv görüyor hdmi ama sinyal yok yazısı devam ediyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,501
İsim
Emre Zengin
Mesela bundan önce de tvyi önceden açınca görüntü vermiyordu pcyi sonra açmam gerekiyordu psu diye düşünüyordum

Şuan baktım da tv görüyor hdmi ama sinyal yok yazısı devam ediyor
Kasayı güçten çekip (güç kablosu vb. kablolar bağlı olmasın) RAM'leri çıkarıp takar mısınız?

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Emin değilim ama internette şöyle bir yazı buldum "Bilgisyarda öyledir yetersiz güç psu yakar en kötüsü beraberinde anakart ve üzerine takılı olan bileşenleride yakar."

LABEBE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin POLAT
Emin değilim ama internette şöyle bir yazı buldum "Bilgisyarda öyledir yetersiz güç psu yakar en kötüsü beraberinde anakart ve üzerine takılı olan bileşenleride yakar."
Valla öyle bişey olursa biterim garantisi var gerçi

Kasayı güçten çekip (güç kablosu vb. kablolar bağlı olmasın) RAM'leri çıkarıp takar mısınız?
Deneyecem hocam

Top Bottom