Neler Yeni

Yardım Ekranda çıkan yatay beyaz çizgiler

ataberk35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ataberk
Merhaba arkadaşlar Acer nitro 5 laptopta bu gün sorunun nedenini anladığım bir şey var uzun bir süredir yaşadığım bir sorun bu. Laptop şarjda değilken ekranda ufak git geller oluyor ve beyaz çizgiler çıkıyor uzun zamandır şarjda kullanıyordum olmuyordu fakat dün şarjdan çıkardığımda olduğunu yine fark ettim video çektim yarın teknik servisle görüşürcem. Sizin tahminleriniz nelerdir sizce sorun neden kaynaklanıyor ben bataryada bi sıkıntı olabiliceğini düşünüyorum malum korona günlerinde teknik servise götüremiycem büyük ihtimalle fakat danışmak için çağrı merkezini yarın arıycam. Tahminlerinizi bekliyorum veya çözüm önerileriniz varsa deniyebiliriim bu arada laptopu sıfırladım ekran kartı driverları güncel yazılım olarak bir şey olduğunu sanmıyorum.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,444
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ekranı oynatınca bozulmalar var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Tunahan Zorlu
Tam konu açacaktım bu konu varmış.Laptop ekranı karıncalaşıp duruyor bu neden olur ?

skeW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Furkan Çağrı
Bu sorun bendede vardı nedeni chipset arızası chipsetini eğer laptopun uyumluysa nadiren değiştiren kişiler var ama mâlesef laptoptan eski verimi alamayacaksın

skeW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Furkan Çağrı
Garantisi varsa direk servise göndermeni tavsiye ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular