Neler Yeni

Yardım Ekranda çıkan yeşil çizgiler

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Selamlar imzada ki sistemi kullanmaktayım normalde sıkıntı olmuyordu fakat dün gece 11 12 gibi valorant oynarken rankedde aniden ekranda yeşil çizgiler çıkmaya başladı kabloyu kontrol ettim direkt tak çıkart vs yaptım düzelmedi sonra kasayı açıp ramı ekran kartını söktüm adam akıllı yerine oturttum olmuyordu ama ufak ufak yatay yeşil çizgiler çıktı yine fakat bu sefer sürekli değil ve önceki akşam olduğunda en sonunda ekran kararıyordu geri geliyordu hızlıca sizce neyden kaynaklı olabilir bana kalırsa hala tam emin değilim ama eski exper kasa kullanmaktayım arkada ekran kartını tutacak vida yeri yok demir kısım var delik yok 1 tane altta ethernet kart giriş kısmında var kartın arka giriş bloğu oraya denk geliyordu bende ufak bir vida takıp kartı oraya dayadım birde anakarttaki ayak tutuyor oynadığı için yapıyor olabilir mi oynuyorsa kartı kasanın içinden destek verip tutturacağım(bu arada driver sil yükle yaptım driver kurup silebiliyorum çiple alakalı olsaydı kuramazdım ya da uzun kullanım, yük altında ekran yine giderdi diye düşünüyorum şuan pc ortalama 19 saattir açık oyun oynadım neredeyse tamamen) ekran kartı oynadığı için olur mu sizce böyle bir şey

Eggg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ege Uzun
Bu çizgiler olduğunda %95 ekran kartı arıza yapmış demektir. Tahminimce vramlerde sorun olabilir. Daha önce arkadaşımda da oluyordu yavaş yavaş çizgiler arttı artık çalışmıyor.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu çizgiler olduğunda %95 ekran kartı arıza yapmış demektir. Tahminimce vramlerde sorun olabilir. Daha önce arkadaşımda da oluyordu yavaş yavaş çizgiler arttı artık çalışmıyor.
hocam kartı sabitledim şuan o çizgiler olmuşmuyor

Eggg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ege Uzun
hocam kartı sabitledim şuan o çizgiler olmuşmuyor
Bizim arkadaşta olmuştu önce kartı yuvaya zorlayarak oturrttuk ama bir süre sonra geri geldi ve giderek arttılar. Ben yine bozulacağını düşünüyorum ama çalışıyor diyorsan sorun yok.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizim arkadaşta olmuştu önce kartı yuvaya zorlayarak oturrttuk ama bir süre sonra geri geldi ve giderek arttılar. Ben yine bozulacağını düşünüyorum ama çalışıyor diyorsan sorun yok.
bende çip diye düşündüm direk driveri silip kurdum zaten denemek için kurdum sıkıntı yoktu baktım kart bayağı yuvasında oynuyordu bide mandal da kartı tutmuyordu ram yuvasıyla çakıştığı için mandalı kapatmıyordum ramları tak çıkart yapamıyodum temizlerken diye şuan 0 sıkıntı ama bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hala kart oynadığı için diye düşünüyorum çünkü hdmı kablosunu bağlarken bile kart yuvadan çıkıyordu bazen pc res atıyordu ondan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,213
Üyeler
140,618
Son üye
ramazannnnv
Top Bottom